Yonca Evcimik’ten kasım ayında bikinili poz!

Yaşını hiçbir zaman göstermeyen şarkıcı Yonca Evcimik, fit görüntüsüyle adeta yıllara meydan okuyor. 90’lara damga vuran Evcimik, son paylaşımıyla yine dikkatleri üzerine çekti.

Geçtiğimiz aylarda 58 yaşına giren ünlü şarkıcı, sosyal medya hesabı Instagram’dan bikinili pozlarını paylaştı. Evcimik, kış mevsimine az bir süre kalmasına rağmen havaların bir türlü soğumamasını fırsat bildi ve denize girdi.

Evcimik, sosyal medyada hesabından “An itibarıyla Bodrum Evcimik Cumhuriyeti’nde durum budur. Burada yaz bitmez. Ben birazdan denize” notunu düşerek bikinlili pozlarını paylaştı.

Yonca Evcimik, Armağan Çağlayan’ın Youtube kanalında yayınlanan ‘Dur Bi Dinle’ adlı programa konuk oldu. Ünlü şarkıcı, 1994 yılında Harun Özakıncı ile yaptığı evlilikten bahsetti.

“ENTERESAN BİR GECEYDİ”

Harun Özakıncı ile 1994-1997 yılları arasında evli kalan Evcimik, nikah günüyle ilgili bir anısını paylaştı: Süleyman Demirel ‘sen evlenince şahidin olacağım’ derdi…

“Düğünü Etiler’de yaptık. Süleyman Bey benim şahidim, eski İstanbul Valisi Hayri Kozakçıoğlu da Harun’un şahidiydi. Nikah memurunu bekliyoruz, ortada yok…”

“Allah rahmet eylesin, Süleyman Bey nikahın kıyıldığını göreceğim diye 45 dakika bekledi. Nikah memuru da gelemiyor, yollar kapalı, Cumhurbaşkanı bizde olduğu için! Sonunda geldi ama enteresan bir geceydi.”

“ENTEL DANTEL İŞLERLE UĞRAŞTIN”

Evcimik, geçtiğimiz şubat ayında Harun Özakıncı’nın YouTube kanalına konuk olmuştu. Şarkıcı, eski eşi ile geçmişteki anılarından bahsederken itiraflarda da bulunmuştu.

58 yaşındaki popçu, bir dönem Özakıncı’nın saçını oksijenli su ile zorla açtığını dile getirmişti. Programın bir bölümünde eski fotoğrafları yayınlayan Özakıncı’ya tepki gösteren Evcimik, “Sen kendi kıymetini bilemedin, kusura bakma! Entel dantel işlerle uğraştın. Yok yönetmen olayım… Manken olsaydın daha iyiydi. Amma çok reklamını yaptın” sözleriyle, eski eşine takılmıştı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir