Yiğit Kirazcı’dan aşk dolu kutlama! ‘İyi ki doğdun bebek’

‘Aşkın Kıyameti’ adlı filmde birlikte rol aldıktan sonra sürpriz şekilde aşk yaşamaya başlayan Pınar Deniz ve Yiğit Kirazcı, ilk olarak Marmaris’te objektiflere yansımıştı.

ÖNCE ÖPÜŞÜP SONRA SARILDILAR

Çekimler bittikten sonra dinlenmek için tatile çıkan ve kaldıkları otelin iskelesinde görüntülenen oyuncu çift, önce öpüşmüş sonra doyasıya birbirine sarılmıştı.

28 YAŞINA BASTI

Tatil sonrası İstanbul’da objektiflere yansıyan Pınar Deniz ile Yiğit Kirazcı, ilk kez el ele görüntülenmişti. Aşkları tüm hızıyla devam eden oyuncu çiftten Deniz, bugün 28 yaşına bastı.

DUDAK DUDAĞA POZ

Şimdilerde ‘Evlilik Hakkında Her Şey’ dizisinde rol alan Kirazcı ise sevgilisinin doğum gününü dudak dudağa verdikleri pozla kutladı. Yakışıklı oyuncu, paylaşımına; “İyi ki doğdun bebek” yazarak Pınar Deniz’i etiketledi.

BAĞIŞ İSTEDİ

Ayrıca Pınar Deniz dün de doğum günü hediyesi istememiş ve hediye göndermek isteyen takipçilerinden bağışta bulunmaları için kampanya açtığını duyurmuştu. Güzel oyuncunun bu hareketi takdir topladı.

Öte yandan Yiğit Kirazcı, geçtiğimiz haftalarda da sevgilisi Pınar Deniz’le eğlenceli bir karesini Instagram hesabının hikaye bölümünden paylaşmıştı.

PINAR DA PAYLAŞTI

Kendisinden 11 yaş büyük sevgilisinin bu hareketine kayıtsız kalmayan 27 yaşındaki güzel oyuncu ise aynı kareyi takipçilerinin beğenisine sunmuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir