‘Yargı’dan çok konuşulacak tanıtım! ‘Kim ölümü hak eder?’

7 Kasım Pazar günü ekrana gelecek olan bölümün tanıtımında; Ceylin’in, Engin’e “Kim ölümü hak eder?” haykırışı izleyenleri duygulandırdı. Engin’in itiraf çıkışı ise merak uyandırdı.

Ceylin’in gerçeği öğrendiğini anlayan Engin’in cinnet geçirdiğini bahane ettiği anlar herkesin kanını dondururken, Yekta’nın Ceylin’e sarf ettiği “Krala ateş edeceksen öldüğünden emin ol!” cümlesi dikkat çekiyor.

Arbede sırasında son anda içeri giren Ilgaz, Ceylin’i yerde yatarken bulur. Yolun sonuna geldiğini düşünen Engin ise kaçmaya çalışır ancak Ilgaz’dan kurtulamaz.

Tanıtımın sonunda hakim karşısına çıkan Engin’in itirafta bulunmak istediğini dile getirdiği anlar, soluk soluğa izlenecek bölümün sinyallerini veriyor.

SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Uzun süren çabalarıyla tüm okları Engin’e çevirmeyi başaran Ilgaz ile Ceylin, sonunda rahat bir nefes almaya hazırlanırken, Yekta oğlunu kurtarmak için Osman’ı hedef gösterecek tüm koşulları sağladı.

Çınar’ın başına gelenler, Yargı’da ortalığın yine karışacağının sinyallerini verdi. Çınar’ın Metin’e sığındığı anlar, herkesi gözyaşlarına boğarken Metin’in bu sefer oğlu için neleri göze alacağı ise merak konusu oldu.

OYUNCU KADROSU

‘Yargı’nın kadrosunda; Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz ile beraber Hüseyin Avni Danyal, Uğur Polat, Ayşenil Şamlıoğlu, Cezmi Baskın, Mehmet Yılmaz Ak, Ali Seçkiner Alıcı, Arda Anarat, Ece Yüksel, Zeyno Eracar, Uğur Aslan, Onur Durmaz, Nilgün Türksever, Başak Gümülcinelioğlu, Pınar Çağlar Gençtürk, Onur Özaydın, Özlem Çakar Yalçınkaya, Zeynep Atılgan ve Beren Nur Karadiş yer alıyor.

Sema Ergenekon’un kaleminin Ali Bilgin’in rejisiyle buluştuğu ‘Yargı’ dizisi, pazar akşamları saat 20.00’de Kanal D’de.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir