Yargı 7.son bölüm full izle (tek parça): Ceylin ve Engin yüzleşmesi damga vurdu! Yargı dizisi 8.yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Yargı heyecan dolu bölümü ile ekranlara damga vuruyor. Kanal D ekranlarında yayınlanan Yargı dizisinde son sahne dikkatlerden kaçmadı. Ceylin, kardeşinin katili Engin ile yüzleşti. Bu yüzleşme sonrasında yeni bölüm beklenmeye başladı. Yargı 7.bölüm full izle…Peki Yargı 8.yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Yargı son bölümü ile nefes kesti. Ceylin ve Engin’in yüzleşmesi ise ekranlara damga vurdu.Ceylin ve Ilgaz’ın evlilik haberi, Pars ve Neva’yı hayal kırıklığına uğratır. Pars, soruşturmanın tıkanmasından hiç memnun değildir, üstelik onun da kardeşi Neva gibi kalbi kırılmıştır. Pars soruşturmanın peşini bırakmamaya, bunu yaparken de inanmadığı bu evliliği ikisinin başına bela etmeye kararlıdır.Zafer Çınar’a çektiği silahla intikamı için geri dönüşsüz bir yola girmek üzeredir. Çınar Zafer’i masum olduğuna ikna edebilecek midir? Yoksa çekilen bu silah, iki aile arasında yeni ve büyük bir uçurumun açılmasına mı sebep olacaktır?Ceylin, kardeşinin katili olan Engin karşısında hiçbir şey yokmuş gibi davranmakta artık iyice güçlük çekmektedir. Ceylin ve Ilgaz, kimseye belli etmeden Engin’i tutuklu yargılatmanın yollarını ararken yeni risklere girerler. Ancak bir yandan oğlunu temize çıkarmak için elinden gelen her şeyi yapan Yekta’dan hızlı olmak, bir yandan da her an önlerine engel olabilecek Pars’la mücadele etmek zorundadırlar. Acaba Ilgaz ve Ceylin bu sefer gerçeği kanıtlayabilecek midir?

YARGI YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYIMLANDI MI?

Yargı yeni bölüm fragmanı henüz yayımlanmadı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir