Yalancı final mi? Yalancı dizisi neden bitiyor, final yapıyor?

Yalancı dizisinin 10. bölümü ekrana geliyor. Yayın gününde değişiklik yapılan dizinin final kararı aldığı öne sürülmüştü. Dizinin 10. bölümde ekrana veda edeceği öğrenilmişti. Peki, Yalancı dizisi neden final yapılıyor?

YALANCI NEDEN BİTİYOR?

Gazeteci Birsen Altuntaş’ın haberine göre, Yalancı dizisi 10. bölümde final yapacak. Dizi ilk olarak cuma akşamları seyirci le buluşuyordu. Yeni dizinin yayına girmesiyle Yalancının yayın günü salıya kaydırıldı. Dizinin reytingler nedeniyle final kararı aldığı düşünülüyor.

YALANCI DİZİSİ KONUSU

Deniz zeki, yetenekli, kendini işine adamış bir edebiyat öğretmenidir. Mehmet Emir ise ünlü bir cerrah. Oğlu Deniz’in öğrencisidir. Her ikisi de epey zamandır hayatlarına kimseyi sokmamıştır. Aralarındaki çekim, onları önce beraber çıktıkları bir akşam yemeğine daha sonra da hayatlarını alt üst edecek bir dizi olayın içine sürükler. Masum bir yemeğin kendileri ve ailelerini büyük yıkımlarla karşılaştıracağı akıllarına bile gelmez.

YALANCI OYUNCULARI

Yalancı dizisinin başrollerinde Burçin Terzioğlu, Salih Bademci, Hazal Türesan, Cemal Toktaş ve Şahin Irmak yer alıyor. İmer Özgün, Murat Kılıç, Serkan Tınmaz, Efsane Odağ, Fatih Berk Şahin, Emir Çubukçu, Öyküsu Özyürek, Ozan Ayhan, Gizem Erman Soysaldı, Mesut Yılmaz, Doğa Karakaş, Sema Çeyrekbaşı, Özgür Şahin gibi isimler bulunuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir