Uma Thurman’a benzetilen Simge Selçuk: Ben de beklemiyordum!

Cihangir sokaklarında yağmura rağmen fotoğrafçı Ece Oğultürk’e poz veren Simge Selçuk, basın mensuplarını fark edince şaşkınlığını gizleyemedi.

46 yaşındaki güzel, “Dergi fotoğraf bekliyor. Çok sefer erteledik, şansımıza yağmurlu gün denk geldi. İç çekimleri bitirdik, sokakta birkaç kare alırken size denk geldik” dedi.

Geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabından peruklu bir fotoğrafını paylaşan Selçuk, ABD’li yönetmen Quentin Tarantino’nun kült filmlerinden, 1994 yapımı ‘Pulp Fiction’ın (Ucuz Roman) yıldızı Uma Thurman’a benzetilmişti.

Ünlü oyuncu hakkında “Uma Thurman fotoğrafları sandım”, “Uma Thurman değil mi bu?”, “Muhteşem olmuş, Tarantino filmi gibi” şeklinde yorumlar yapılmıştı.

“PANLI BİR ŞEY DEĞİLDİ”

Selçuk, “Oyuncu bir arkadaşımın çekimi vardı. Planlı bir şey değildi. Oradaki peruğu takıp, dans ettim. Bir anda gelişen bir şeydi” şeklinde konuştu.

“Fotoğrafların Uma Thurman’a benzetilmesi benim de beklediğim bir şey değildi” diyen oyuncu, “Arkadaşlarımla eğlendiğim, anı olsun diye çekildiğim karelerdi” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir