Tuğba Ekinci’den Defne Samyeli çıkışı: Her yerini açınca olmuyor

Tuğba Ekinci, sosyal medya hesabından yaptığı çıkışlarla adından söz ettirmeye devam ediyor. Ekinci son olarak Defne Samyeli hakkında dikkat çeken yorumlarda bulundu.

ŞENLENDİRİCİ’YLE BİRLİKTE SAHNE ALDI

Şimdilerde şarkıcılık yapan eski haber spikeri Defne Samyeli ve ünlü klarnet virtüözü Hüsnü Şenlendirici, önceki akşam sahne aldı.

KIYAFETİ, SOSYAL MEDYAYI İKİYE BÖLDÜ

Samyeli’nin iddialı sahne kıyafeti sosyal medyayı ikiye böldü. Bazı takipçiler ünlü ismin tarzını başarılı bulurken bazıları ise pek beğenmedi.

“HER YERİ AÇINCA SİHRİ KAYBOLUYOR”

Bu isimlerden biri de polemiklerle sık sık gündeme gelen Tuğba Ekinci idi. Tuğba Ekinci Samyeli’nin kıyafetini paylaşıp “Fizik güzel ama her yeri açınca anlamı kalmıyor. Bir de sahnede çubuk yutmuş gibi duruyormuş” yorumuyla şoke etti.

“ERKEK ARKADAŞLARIM HEP FAKİRDİ”

İbrahim Çelikkol, Cengiz Coşkun ve Ümit Cem Şenol gibi isimlerle geçmişte aşk yaşayan şarkıcı, “Hayatımda hiçbir zaman zengin adam avcısı olmadım. Kendimden maddi anlamda daha üstün biriyle hiçbir zaman görüşmedim” ifadelerini kullandı.

Ekinci, “Erkek arkadaşlarım hep fakirdi. Benim sayemde tanındılar, şimdi bir çoğu Türkiye’nin en iyi dizilerinde rol alıyor, çok iyi paralar kazanıyor. Tabii hepsinin kumaşları da iyiydi; kendilerini geliştirdiler kafalarını kullandılar ve para kazandılar” şeklinde konuştu.

“MUTLUYUZ DİYENLER PEŞPEŞE BOŞANACAK”

“Şimdilerde en beğendiğiniz çift hangisi, en uyumsuz bulduğunuz ve en kısa ömürlü gördüğünüz birliktelik hangisi?” sorusu üzerine Tuğba Ekinci şunları söyledi:

“Hepsi gayet iyi gidiyor bazılarının çok belli eğlenmek için takıldığı o nedenle isim veremeyeceğim. Fakat dikkatimi çeken bir nokta var fazla erken evlendi herkes bu durumu anlamış değilim…”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir