Teoman firarda!

Rock müziğin ünlü ismi Teoman, iki kadın arkadaşıyla birlikte önceki gün Cihangir’de objektiflere takıldı. Şarkıcı, arkadaşlarıyla birlikte bir mekanda yemek yedi.

Oturduğu mekandan çıkarken basın mensuplarıyla karşılaşan 53 yaşındaki şarkıcı, hızlıca kapıya yanaşan aracına bindi.

YANITSIZ BIRAKTI

Geçtiğimiz çarşamba günü Nişantaşı’nda bulunan özel bir hastanede serum taktıran Teoman, sağlık durumuyla ilgili soruları da yanıtsız bıraktı.

Öte yandan Teoman, geçtiğimiz haftalarda sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla çocukluk dönemleriyle ilgili samimi açıklamalarda bulunmuştu.

Şarkıcı, annesi Şaziment Yakupoğlu ile çekilen bu karesini yayınlamıştı. Gönderisinde nasıl bir çocukluk geçirdiğinden bahseden Teoman, şu sözleri aktarmıştı:

“BEN ODAMIN İNSANIYIM”

“Ben topraklarımın değil, odamın insanıyım. Çocukken arkadaşlarımla futbol, misket oynamak yerine odama kapanıp kitaplarla vakit geçirirdim. Annemse küçükken yaşıtlarımla kaynaşayım isterdi. İnsanlarla konuşmaktan utandığım için evde tek başıma oturuyorum diye endişelenirdi. Gerçi değişen bir şey yok, hala öyle…”

O yıllarda kitaplara fazlaca düşkündüm ve kitap bizde pek de matah bir şey sayılmıyordu. Hele kuzenim sürmenaj olunca, annem korktu. Çok okuyanların kafayı yediğini düşünüyordu. Okurken çok heyecanlanır, adeta kitabın içine girerdim. Annem, “Açma öyle gözlerini” derdi.”

YOĞUN İLGİ GÖRDÜ

Sosyal medya hesabında 292 bin takipçisi olan ünlü şarkıcının paylaşımı, kısa sürede binlerce beğeni ve yorum alarak takipçilerinden yoğun ilgi görmüştü.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir