Tarek El Moussa: Karı-koca olarak ilk ayna selfie’miz!

ABD’li oyuncu Tarek El Moussa ve Heather Rae Young, geçen hafta Montecito’da düzenlenen bir törenle evlendi. Young, düğünden sonra da ilk iş olarak sosyal medya hesabından soyadını ‘El Moussa’ olarak değiştirdi.

14 aylık hazırlığın sonucunda muradına eren çiftin “Eski Hollywood” temalı törenine 150 konuğu davetliydi. El Moussa ile Young, düğünde çekilen fotoğrafları da Instagram hesaplarından yayınlamayı ihmal etmedi.

DÜĞÜNE ÇOCUKLARI DA KATILDI

Tarek El Moussa ile Heather Rae Young’ın nikahına, El Moussa’nın 2009-2018 yılları arasında evli kaldığı sunucu Christina Haack’tan dünyaya gelen çocukları Taylor ve Brayden da katıldı.

Çift, düğün sonrası gelinlik ve damatlıkla çekilen pozlarını, sosyal medya hesabından “Karı-koca olarak ilk ayna selfie’miz!” notuyla paylaştı.

“BİTKİN DÜŞTÜK AMA MUTLUYUZ”

Rae Young, People Dergisi’ne verdiği röportajda düğünle ilgili “Beklediğimizden daha güzeldi. Bitkin düştük ama aynı zamanda çok da mutluyuz.” diye konuştu. El Moussa ise her şeyin sanki filmlerden çıkmış gibi olduğunu belirtti.

Tarek El Moussa, düğünde sevgilisini gelinliği içinde gördüğü ilk anda hissettiklerini şöyle anlattı: Saçları mükemmeldi, makyajı mükemmeldi. Gördüğüm en harika gelinliği giyiyordu. Ben ise sadece ‘ağzım kulaklarımda’ bir şekilde gülümsüyordum.

FOTOĞRAFLAR: INSTAGRAM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir