Şükran Albayrak-Önder Fırat aşkı tam gaz devam

Yaşadığı aşklar ile dikkatleri üzerine çeken Önder Fırat (64), geçtiğimiz yaz Bodrum’da yeni sevgilisi Şükran Albayrak (39) magazin gündemine bomba gibi düşmüştü.

BODRUM’DA GÖRÜNTÜLENMİŞLERDİ

Bodrum’daki evinde tatil yapan ünlü çift, ilişkilerini gözlerden uzak yaşamayı tercih etse de plaj dönüşü fotoğraflanmaktan kurtulamamıştı.

AŞK TAM GAZ DEVAM

Spiker ve sunucu eski basketbolcu Şükran Albayrak ile aşkları resmen belgelenen sevgililer, önceki akşam komedyen Hasan Can Kaya’nın Zorlu Performans’taki gösteriminde bir kez daha görüntülendi.

Geceye katılan sosyetenin önde gelen isimleri Rana Erol Sabancı, yanı sıra Demet Akbağ ve Emel Müftüoğlu gibi isimler vardı.

SPORA OLAN TUTKULARI BİR ARAYA GETİRDİ

Öte yandan aralarında 25 yaş fark bulunan Önder Fırat ile Şükran Albayrak’ı spora olan tutkularının bir araya getirdiği iddia edilmişti.

Spor haberciliğinin başarılı isimlerinden olan ve Tivibu Spor’da ana haber bültenini sunan Şükran Albayrak, uzun yıllar Fenerbahçe Bayan Basketbol ve Milli Takım’da forma giymişti. Bilindiği gibi ünlü sanayici de sıkı bir spor tutkunu ve Fenerbahçe Spor Kulübü’nde asbaşkanlık yapmış bir isim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir