Simon Baker ile Laura May Gibbs yollarını ayırdı

Simon Baker ve Laura May Gibbss hakkındaki ilk aşk söylentileri bu yılın şubat ayında ortaya atılmıştı. Birlikte sörf yaparken görüntülenen çift, ilişkileri konusunda bir süre sessiz kalmıştı.

Yaklaşık 10 ay sonra Avustralyalı oyuncu ve yönetmen Simon Baker ile moda tasarımcısı sevgilisi Laura May Gibbs’in aşkı sürpriz bir şekilde sona erdi. 52 yaşındaki Baker’in sözcüsü, aşı karşıtı protestolara katıldığı için ünlü oyuncunun sevgilisinden sessiz sedasız ayrıldığını açıkladı.

Çift, en son geçen yıl ağustos ayında Byron Bay’deki bir sahil gezisi sırasında denizde şakalaşırken görüntülenmişti.

MAĞAZASINI AÇMADI
Laura May Gibbs, kendine ait giyim markasının resmi Instagram hesabında, aşı olmayan müşterilerin yasal olarak alışveriş yapmasına izin verilene kadar mağazasını yeniden açmayacağını duyurarak, manşetlere çıkmıştı.

Gibbs, paylaşımında farklı etnik kökenlere sahip üç modelin bir fotoğrafına yer vermiş ve mağazanın “herkes kabul edildiğinde yargılanma korkusu olmadan yeniden açılacağını” belirtmişti.

Ünlü isim, Covid-19 aşısı söz konusu olduğunda ‘kapsayıcılığın’ ve ‘ayrımcılığa’ karşı çıkmanın öneminden bahsetmişti.

AŞI KARŞITI PROTESTOYA KATILDI
Laura May Gibbs, geçen pazar da aşı karşıtı bir protestoya katılmıştı. Gösteri, belirli endüstriler ve meslekler için zorunlu Covid aşılarına karşı ülke çapında yapılan bir dizi mitingin parçasıydı.

Gibbs, kalabalığın içinde dururken görüntülendiği bir fotoğrafını sosyal medya hesabından, “İşini kaybetmiş insanlardan mesajlar alıyorum. Orada bekle, yalnız değilsin.” sözleriyle paylaştı.

EŞİNDEN BOŞANMIŞTI

Simon Baker, Gibbs ile ilişkisinden önce Rebecca Rigg ile evliydi. Fakat ünlü çift, 29 Ocak’ta yollarını ayırdıklarını, üç çocukları için dost kalacaklarını açıklamıştı.

FOTOĞRAFLAR: SPLASH NEWS/ BACKGRID USA/ INSTAGRAM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir