Seren Serengil tarzıyla dikkat çekti

Zayıflama ameliyat olduktan sonra Dumping Sendromu’na yakalanan Seren Serengil, 44 kiloya düşmüştü. Ünlü sunucu önceki gün Nişantaşı’nda objektiflere takıldı.

GİYİM TARZI DİKKAT ÇEKTİ

Bir arkadaşının doğum gününe katılan Serengil, giyim tarzı ile dikkatleri üzerine çekti. Soruları yanıtsız bırakan Seren Serengil, “İyi akşamlar” dedikten sonra evinin yolunu tuttu.

Dumping sendromu ile savaşan ve 2016’da geçirdiği mide operasyonunun ardından hızla kilo vermeye başlayan Seren Serengil, hastaneye kaldırılmıştı.

SAĞLIK DURUMU NASIL?

Her geçen gün kilo verdiğini ancak işi sayesinde ayakta kaldığını ve 44 kiloya düştüğünü söyleyen Seren Serengil, sağlık durumu hakkında ise şu açıklamada bulundu:

“Sağlığım çok iyi değil ama ne yapayım yatağın içine girip ölmeyi mi bekleyeyim? Öyle bir insan değilim ben çalıştıkça iyi hisseden, güç alan bir kadınım. Çok kilo verdim, elimde değil devamlı yiyorum ama kilo alamıyorum.”

“BEN DE MEMNUN DEĞİLİM”

Serengil, sözlerine; “Şu an 44 kiloyum ben de memnun değilim bu işten. Bağırsağımı fazla kesmişler. Yediğim yaramıyor, geri dönüşüm ameliyatı olmam gerekiyor ama bu kilodayken onu da yapmıyorlar bekliyorum düzelmeyi. Allah’tan ümit kesilmez” diye devam etti.

EVLİLİK YANITI

Serengil, ayrıca sevgilisi Mustafa Tohma ile ne zaman evleneceği sorusu üzerine “Mustafa ne zaman istesem evlenir, o her zaman ‘evlenelim’ diye söylüyor. Hastalığım, pandemi derken keyif biraz kafam sakinleyince bu sefer yoğurdu üfleyerek yemek istiyorum” cevabını verdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir