Seda Sayan: Aşk yok, iş var!

International City Awards-Uluslararası Şehir ve Sosyal Sorumluluk Ödülleri, önceki akşam sahiplerini buldu. Maslak Hilton’da gerçekleşen, yıldızlar geçidine sahne olan ödül töreninde Seda Sayan sahne aldı.

“HİÇBİR ÖDÜL TÖRENİNE KATILMIYORUM”

Adının aşk dedikodularına karıştığı Ata Çağlayan’la röportaj veren şarkıcı, “Ben hiçbir ödül törenine katılmıyorum, bugün Ata Çağlayan’ın yaptığı gecenin sosyal sorumluluk üzerine kurulu olması benim için çok cazipti” dedi.

Ünlü şarkıcı, Oğlu Oğulcan Engin ve oyuncu Miray Daner birlikteliyle alakalı soruları, “Konuşma yasağım var, konuşamıyorum. Benimle ilgili sorun” şeklinde cevapladı.

“BENİMLE İLGİLİ GÜZEL FİKİRLERİ VAR”

Hakkında çıkan aşk yaşadığı iddiaları sorulunca Sayan, “Ata ile aşk yok, iş var, çok iş var. Ata’nın benimle ilgili yapmak istediği inanılmaz güzel fikirleri var. Ben de ‘varım’ dedim, biz tokalaştık, bundan sonra birçok projede yer alacağız inşallah” ifadelerini kullandı.

“Arkadaşlar aşk yok, iş var iş” sözleriyle, “Ata Çağlayan’la aşk” iddialarını net bir dille yalanlayan 58 yaşındaki sanatçı, iddialı elbisesi ve takılarıyla dikkat çekti.

ORTAKÖY’DE GÖRÜNTÜLENDİLER

Geçtiğimiz ay Ortaköy’de bir mekanda, Boğaz’a karşı yaklaşık beş saat yemek eşliğinde sohbet eden ikilinin yanında şarkıcı Safiye Soyman da vardı.

Gece sonunda mekandan çıkarken görüntülenen ikili, gazetecilerin olduğunu fark edince görüntü vermekten kaçınmıştı. Kameranın ışıklarını fark eden Ata Çağlayan, hızlı adımlara Sayanı arabasına bindirdikten sonra gözlerden kaybolmuştu.

SEDA SAYAN’IN EVLİLİKLERİ

Mayıs 1987’de Rıdvan Kılıç’la evlenen Seda Sayan, Aralık 1987’de boşandı. 1990’da dünyaevine girdiği Sinan Engin’den 1995’te ayrıldı. Bu evlilikten Oğulcan adında bir oğlu dünyaya geldi.

Soner Yapcacık ile 25 Ağustos 1998’de evlendi ve Ocak 1999’da boşandı. Tuncay Kıratlı ile Nisan 2000 ile Ocak 2001 arasında evli kaldı. 2004’te Gökhan Şükür ile evlendi ve bir yıl sonra boşandı. Türk Halk Müziği sanatçısı Onur Şan’la 1 Şubat 2008 tarihinde kıyılan nikâhla evlendi. Çift, iki yıl süren evliliklerini Şubat 2010’de noktaladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir