Seda Bakan’dan Hadise açıklaması! ‘Mutluluğu benim için çok önemli’

Ünlü oyuncu Seda Bakan, yapımcı eşi Ali Erel ve arkadaş gruplarıyla birlikte önceki akşam Tarabya’da bulunan bir balıkçıda objektiflere takıldı. Mekan içerisinde arkadaşlarıyla selfie çekmek için uzun uğraşlar veren oyuncunun bu halleri, kameralara böyle yansıdı.

Çıkış kapısında eşi Ali Erel’le poz veren Bakan, ayaküstü gazetecilerin soruları yanıtladı. Arkadaşının doğum gününü kutladıklarını söyleyen oyuncu, “Güzel bir yemek yiyelim dedik” diye konuştu.

“GÜZEL BİR İŞ OLDU”

Murat Boz ve Tuba Büyüküstün ile başrollerini paylaştığı ve dijital bir platformda yayınlanacak olan dizisinin çekimlerini Ayvalık’ta tamamlandığı hatırlatılan Bakan, “Çekimler çok güzel geçti. Yayınlanmasını bekliyoruz. Güzel bir iş oldu bizce, sabırsızlıkla bekliyoruz” dedi.

Gelen teklifleri değerlendirdiğini söyleyen oyuncu, “Ben biraz seçici olmaya çalışıyorum, bebeğim olduğu için, daha dikkatli hareket ediyorum.” şeklinde konuştu.

Çekimler sırasında kızı Leyla’nın sürekli sette olmasıyla ilgili ise Bakan, “Evet, o da setteydi, birazcık hasta oldu, onunla uğraştık. Çok şükür şimdi iyi ama zatürre atlattık. Neyse ki şimdi iyi” dedi.

“HAYAT GÜZEL GİDİYOR”

“Ayvalık dönüşü evimize yerleşemedik” diyen ünlü oyuncu, “Evimiz tadilatta, başka sıkıntılar falan da var ama iyiyiz, hayat güzel gidiyor” diye konuştu.

Kızı Leyla’nın setin neşe kaynağı olduğunu dile getiren Bakan, “Zaten çocuk setiydi, Tuba’nın çocukları, Boncuk’un çocukları… Güzeldi yani. Kreş gibi bir setti” ifadelerini kullandı.

Yakın arkadaşı Hadise’nin iş insanı Mehmet Dinçerler ile başladığı ilişki sorulan güzel oyuncu, “Hadise mutlu olsun, onun mutluluğu benim için çok önemli” dedi.

“KAAN’I DA SEVİYORUM AMA HADİSE”

Bakan, “Kaan Yıldırım’la da iyi arkadaşsınız, arada kalmışsınız gibi bir durum oldu mu?” sorusuna, “Hayır, benim arkadaşım Hadise. Kaan’ı da seviyorum ama Hadise” cevabını verdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir