Seçkin Özdemir’in yeni mesleği

Seçkin Özdemir, en son ATV’de yayınlanan ‘Kuruluş Osman’ dizisinde rol almıştı. Ünlü oyuncu önceki gün Etiler’de bankamatiğin önünde objektiflere takıldı.

“PİLOT OLDUM”

Ayaküstü gazetecilerin sorularını yanıtlayan oyuncu, “Pilot oldum” dedi. Özdemir, sosyal medya hesabından da uçuşlarının paylaşımını yaptığını söyledi.

ŞAŞKINLIK YAŞADI

Seçkin Özdemir geçtiğimiz günlerde Levent’te bulunan bir benzin istasyonunda objektiflere takıldı. Arabasının lastiklerine hava basan Özdemir, fotoğraflarının çekildiğini fark edince şaşkınlık yaşadı.

KARAKTERE HAZIRLIK SÜRECİNİ ANLATTI

Birçok başarılı projede rol alan oyuncu Seçkin Özdemir, geçtiğimiz aylarda Bozdağ Film Youtube kanalına açıklamalarda bulundu. Bir dönem Kuruluş Osman dizisinde Flatyos karakterine hayat veren Seçkin Özdemir, dizi hakkında konuştu.

Flatyos karakterine hazırlık sürecinden bahseden Seçkin Özdemir, şu ifadeleri kullandı; “Hocalarla oturup ‘Flatyos’u nasıl hareket ettirebiliriz’i konuştuk. Eğitimler devam ederken ben de kendi yorumumu kattım. Bunların hepsinin birleşiminden bir Flatyos çıktı ortaya. Oynamaktan çok keyif aldığım bir adam. Şekillendirip çeşitlendirebileceğin bir karakter. Cesur ve aşırı milliyetçi. Bir kişisel motivasyonu var, bir de Roma’ya ait bir motivasyonu var. Babası, Ertuğrul Bey tarafından öldürülünce kişisel motivasyonu intikam oluyor.”

‘HAYAL SAHNESİNİ UNUTAMIYORUM’

En çok etkilendiği sahneyle ilgili soruya ise; “Unutamamadığım çok sahne var çünkü çok enteresan anlar canlandırıyoruz. Şimdiden Flatyos karakterini ayrı bir yere koydum. Çekilen sahneler içinde ikinci bölümünde, Ertuğrul Bey’in karşısında otururken hayalimde onu bıçakladığım bir sahne vardı. Hem işin çok başıydı ve sahne çok ağır bir sahneydi. Bu sebeplerden dolayı unutamadığım, ayrı bir sahne olarak yerini aldı” şeklinde yanıt verdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir