Rüyada İncir Yemek

Rüyasını hatırlayan kişiler genellikle uyanır uyanmaz rüya tabirlerine bakmaktadırlar. Görülen rüya tabirinin açıklamasının öğrenilmesinin ardından buna göre hareket edilmekte veya geçmişte görülenlerin açıklaması yapılmaktadır. Genellikle nokta atışı denecek kadar doğru tespitlerin yer aldığı rüya tabirleri, milyonlarca kişi tarafından da takip edilmektedir. Bu nedenle astroloji bilim dalı da önem kazanmış ve daha da doğru psikolojik tespitler yapılmaya başlanmıştır. İşte merak edilenleri sizler için derledik.

Gerçek hayatta bolluk ve bereketi temsil eden incir, kutsal kitapta üzerine yemin edilen iki meyveden de biridir. Bu nedenle dini boyutu da oldukça önemlidir. İncir ağacı, incir yemek, incir reçeli gibi incirle alakalı olan rüyaların tamamı olumlu yönde bir değişime işaret etmektedir. Fakat bazı rüya yorumlayıcıları tarafından incir görmenin pişmanlık anlamı taşıdığı ifade edilmektedir. Tüm bunlardan farklı olarak kurtlu incir yemek de acı ve kötü haber olarak nitelendirilmektedir.

Rüyada İncir Yemek

Rüyasında incir yediğini gören kişi, sağlıklı ve uzun bir hayat yaşamaktadır. Rüya yorumlayıcıları tarafından, kurtsuz ve temiz incirin tüketilmesi kişinin belirsiz bir süre sonra düzenli ve yüksek refahlı bir hayat süreceği açıklanmıştır. Gerek maddi açıdan, gerek manevi açıdan zenginleşme ve kalite standardının artması da bu değişimler arasında yer almaktadır. Rüyada incir yiyen kişi, ailesi ve yakın çevresi tarafından da kabul görmektedir. Yeni tanıştığı bir kişiyi ailesine sokarken, zorluklarla karşılaşmayacaktır. Dolayısıyla huzurlu ve keyifli bir yaşam sürecektir.

Rüyada Siyah İncir Yemek

Siyah incir, taze olan incir anlamına gelmektedir. Dolayısıyla olgunlaşmamış olan beyaz incirden daha iyi anlamlar ifade etmektedir. Rüyasında siyah incir tüketen kişiler, finansal anlamda bir güce ulaşmaktadır. Özellikle kış mevsiminde görülen taze siyah incir, servet anlamını taşımaktadır. Bundan farklı olarak yüksek miktardaki borcun kapanacağı ve biteceği anlamına da gelmektedir.

Rüyada Kuru İncir Yemek

Her çeşit incirde olduğu gibi, rüyada kuru incir yemek de hayırlıdır ve hayra çıkacağı belirtilmektedir. Kuru incir yediğini gören kişilerin mal varlığı artmakta ve maddi yönden zenginleşmektedir. Evinin rızkı artar ve müşteri bazında artış yaşanır. Bu nedenle incir yemenin her türlüsünde olduğu gibi, kuru incir yemek de maddi anlamda büyük kazançların elde edileceğinin habercisidir.

Rüyada İncir Reçeli Görmek

İncir reçelini rüyasında gören kişiler için bu genel olarak şansa ve iyiye işarettir. Reçelin rengine göre rüya tabirinde değişiklik görülebilir. Kırmızı incir reçeli yediğini gören kişiler genel olarak ilişki anlamında olumlu yönde gelişmeler yaşamaktadır. Kısacası kırmızı incir reçeli direkt olarak evliliği, düğünü ya da yeni bir ilişkiyi önceden haber vermektedir. Bundan farklı olarak yeşil incir reçeli görmek de aile içerisindeki huzurun artacağını müjdelemektedir. Buna benzer olarak, bolluk ve bereket içerisinde geçirilecek bir yıl anlamına da gelmektedir.

Rüyada Sarı İncir Yemek

Rüyada sarı ve kurtlu incir tüketmek olumsuz gelişmelere işaret etmektedir. Sarı incir, sarı ve soluk benizli birine yorulmaktadır. Rüya yorumlayıcıları, görülen rüya sonrasında kişinin sağlık sorunlarının ortaya çıkacağını ve sağlığının bozulup, huzurunun kaçacağını belirtmektedirler. Bu rüyanın görülmesinin ardından kişinin yaşantısına ve tükettiklerine dikkat etmesi gerekmektedir. Bu sayede erkenden önlem alınabilmektedir.

Rüyada Tatlı İncir Yemek

Rüyasında tatlı incir yiyen kişilerin zenginlikle karşılaşacağı belirtilmektedir. Güzel görünümlü ve tatlı bir yapıya sahip olan inciri tüketen kişiler, maddi anlamın dışında manevi anlamda da zenginleşmektedir. Bu artış ilişki hayatında olabileceği gibi, aile ve akrabalar arasında var olan sıkıntıların çözüme kavuşacağına da işaret etmektedir. Dolayısıyla rüyasında tatlı incir tüketen kişiler diğer incir rüyalarına nazaran daha iyi ve güzel bir gelecekle karşılaşmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir