Perşembenin galibi değişmedi! ‘Camdaki Kız’ zirvede

Kantar Medya’nın verilerine göre; Yapımını OGM Pictures’ın üstlendiği Camdaki Kız, Kanal D’de ekrana gelen 18’inci bölümüyle TOTAL kategorisinde yüzde 22,35 izlenme payı ve 8,30 reyting, AB kategorisinde 28,73 izlenme payı ve 10,36 reyting ve ABC1 kategorisinde yüzde 26,07 izlenme payı, 10,44 reyting ile birinci olarak, günün çok izlenen yapımı oldu.

KOROĞLU KONAĞI’NDA SULAR DURULMUYOR
Camdaki Kız’ın son bölümünde; Rafet’in deprem etkisi yaratan sözlerinden sonra Selen ve Levent konağı terk ederken, yönetim kurulu başkanlığı hayallerini kaybeden Sedat hisselerini Cavit’e satarak kendine yeni bir hayat kurmaya karar verdi. Konaktaki huzursuzluğu hisseden Nalan ile konuşan Muzo, Sedat’ın Cavit’le yaptığı anlaşmayı ona anlattı ve Sedat’ın hisselerini alan Cavit’le yüzleşti. Sedat’ın ortadan kaybolduğunu fark eden Feride önce konağı sonra da Cana’yı ziyaret ederek Nalan’ın evliliğinin zarar görmemesi için kendi yöntemlerini uygulamaya devam etti. Nalan’ı şehri terk etmeden önce kaldığı otele çağıran Sedat, ondan boşanmak istediğini söyledi.

OYUNCU KADROSU
Dizinin oyuncu kadrosunda; Cihangir Ceyhan, Devrim Yakut, Enis Arıkan, Engin Şenkan, Feri Baycu Güler, Feyyaz Şerifoğlu, Hamza Yazıcı, Hande Ataizi, Merve Polat, Nihal Menzil, Nur Sürer, Selma Ergeç, Şerif Erol, Tamer Levent ve Tuğrul Tülek gibi başarılı isimler rol alıyor. Senar-yosunu Seda Altaylı Turgutlu ve Yeşim Aslan’ın kaleme aldığı dizinin yönetmenliğini ise Nadim Güç üstleniyor.

Nalan karakterini Burcu Biricik’in canlandırdığı Camdaki Kız, yeni bölümüyle 11 Kasım Perşembe günü saat 20:00’de Kanal D ekranında olacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir