Paris Hilton ile Carter Reum’dan balayı pozları

Dünyanın en zengin varisi olarak tanınan Paris Hilton, aradığı mutluluğu dördüncü nişanlısı Carter Reum’da bulmuştu. Bir süredir bekarlığa veda partileri düzenleyen Hilton, geçen hafta Reum ile dedesi Barron’ın Bel Air’deki malikanesinde nikah masasına oturmuştu.

Çift, kutlamalar bittikten sonra balayı için soluğu Fransız Polinezyası’nda bulunan Bora Bora Adası’nda aldı. 40 yaşındaki Hilton, tatilde keyifli anlarını sosyal medya hesabından yayınlamayı ihmal etmedi.

BALAYI POZU

Paris Hilton, üç gün süren düğünün yorgunluğunu Pasifik Okyanus’unda attı. Eşiyle okyanusta yüzerken çekilen aşk pozlarını takipçileriyle paylaşan ünlü isim, gönderisinde balayı turunun ilk durağı için Reum ile Bora Bora Adası’nı tercih ettiklerini ifade etti.

GİZLİ BİR ÇOCUĞUNUN OLDUĞU ORTAYA ÇIKTI

Öte yandan üç gün süren görkemli bir düğünle Paris Hilton ile evlenen Carter Reum’un nikahtan sonra gizli bir çocuğu olduğunun ortaya çıkması herkesi şaşırtmıştı. Reum’un, bir dönem aktör Mel Gibson ile aşk yaşayan televizyon yıldızı Laura Bellizzi’den bir kızı olduğu öğrenilmişti.

Çocuğuyla birlikte Kaliforniya’da yaşayan Bellizzi, 2011’de hamileyken bebeğin Mel Gibson’dan olduğu ileri sürülmüş ancak TV yıldızı bu iddiaları reddetmişti. Bir kaynak, Carter’ın 9 yaşındaki kızını doğduğundan beri sadece bir kez gördüğünü öne sürerken, ünlü yazarın sözcüsü de bu iddiaları kabul etmişti.

FOTOĞRAFLAR: INSTAGRAM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir