Oryantal Didem’den olay ‘Ekmek paramla oynadılar’ iddiası

Uzun yıllar programlarda dans gösterisi sergileyen Didem Kınalı, katıldığı bir etkinlikte sert açıklamalarda bulundu. Ünlü kadınları hedef alan Didem Kınalı, “Alt kadrolarında ve afişlerinde oryantal istememelerinden çok sıkıldım. Kendi ülkemde artık bu kadar itilmek, kakılmak çok ağrıma gidiyor. O şarkı söylüyor, ben dans ediyorum. Birbirimizden çok ayrı taraftayız” şeklinde konuştu.

Oryantal Didem’in açıklamalarının ardından, onu kadrosunda istemeyen isimler merak konusu oldu. ‘2. Sayfa’ programının sunucuları Didem’i istemeyen isimlerin Ebru Yaşar ve Defne Samyeli olduğunu açıkladı.

“NE EVET DİYEBİLİRİM NE DE HAYIR”

Programa telefonla bağlanan Didem, Ebru Yaşar ve Defne Samyeli’nin olup olmadığını bilmediğini ifade ederken konuya ilişkin şunları söyledi; “Ne evet diyebilirim ne de hayır. Birinci ağızdan duymadım. Herkes birbirinin üzerine atıyor. O yüzden kimsenin günahını alamam kimsenin hakkına da giremem. Ben de bilmediğim için ne evet ne diyebilirim ne de hayır diyebilirim.”

Sunucunun “Sen Defne Samyeli ile ilgili bir şey duydun o zaman” demesi üzerine Didem, “Yani hayır. Bunu zaten sen birebir almıyorsun ki o kelimeleri. Ya patrondan duyuyorsun ya menajerinden duyuyorsun ya asistanından duyuyorsun. Kalkıp birebir senin yüzüne bunlar söylenmiyor” şeklinde konuştu.

“Afişte yer alman da istenmiyor” denilen Didem, “O kadar çok kişiler var ki hangi birini söyleyeyim” dedi. Ebru Yaşar ve Defne Samyeli’yi üzeri kapalı eleştirdiğini kabul eden Didem, “Ben isim vermiyorum” dedi.

SOSYAL MEDYADA OLAY OLDU

‘İbo Show’un 11’inci bölümüne; Muazzez Ersoy, şarkıcı Bülent Serttaş, ünlü oyuncular Ali Sunal ve Doğa Rutkay ile oryantal Didem Kınalı konuk oldu.

Konuklardan oyuncu Ali Sunal ve şarkıcı Bülent Serttaş’ın oryantal Didem Kınalı’nın dans ederken başka yöne bakmaları sosyal medyada çok konuşuldu.

POLİS ÇAĞIRDI MI?

Serttaş’ın bu davranışının nedeni günler sonra ortaya çıkmıştı. Bülent Serttaş ve Didem Kınalı, geçtiğimiz yaz Florya’da bir düğünde sahne aldı. Düğüne geç gelen Didem, organizatör tarafından sahneden erkenden indirildi.

Büyük bir şok yaşayan oryantal Didem’in, sinirle düğünün gerçekleştiği mekandan ayrıldıktan sonra polisi arayarak ihbarda bulunduğu öne sürüldü.

Düğün yerine gelen polis, pandemi kurallarına uygun olmayan eğlence düzenlendiğini tespit ederek herkese ceza uyguladı. O sıralarda Bülent Serttaş’ın sahnede olduğu, yapılan bu harekete sinirlendiği ve o gün oryantal Didem ile arasına mesafe koyduğu iddia edilmişti.

Didem Kınalı ve Bülent Serttaş arasında yaşanan gerilim bugün TV8 ekranlarında yayınlanan ‘2. Sayfa’ programında yeninden gündeme geldi.

“BEN KİMSEYİ ŞİKAYET ETMEDİM”

Canlı yayında yaşananları anlatan Didem Kınalı, kimseyi şikayet etmediğini ve mesleğine saygı duyulmadığını söyledi; “Sahneden apar topar indirildiğim doğru. Bana hiçbir açıklama yapılmadan sahneden indirdiler.”

“Üstümü değiştirdim, çok sinirliyim diye oranın sahibinin kızı beni yatıştırmak için ‘bir kahve içelim’ dedi. Ben mekandan ayrıldım, tam arabama biniyordum polisler geldi. Müzik yasağı olduğu için geldi. Olay benim üzerime kaldı. Ben kimseyi şikayet etmedim.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir