O Ses Türkiye’ye damga vuran yarışmacı! Sesi ve flamenko dans gösterisiyle jüriyi büyüledi!

Ebru Gündeş, Beyaz, Murat Boz ve Oğuzhan Koç’un jüri olduğu O Ses Türkiye’nin 30 Ekim Cumartesi akşamı ekrana gelen son bölümünde sahneye çıkan Rasime Öktem, performansı ve yaptığı dans ile renkli anlar yaşattı.

O Ses Türkiye’nin onuncu sezonunda kör eleme turu devam ediyor. Bu turda yer alan yarışmacılardan Rasime Öktem, seslendirdiği İspanyolca şarkıyla jüriyi etkiledi. Dört jüri üyesini döndürmeyi başaran yarışmacı, daha sonra ise flamenko dans gösterisi yaptı.

Yarışmacının dans gösterisi hem jüriden hem de seyirciden büyük alkış aldı. O Ses Türkiye’de ilk turu geçen Rasime Öktem, Oğuzhan Koç’u seçti.

O SES TÜRKİYE RASİME ÖKTEM KİMDİR?

O Ses Türkiye 2021’e katılan Rasime Öktem, 1983 Kırşehir doğumlu. Rasime Öktem, 2005 yılı Dokuz Eylül Üniversitesi İşletme bölümü mezunudur ve eğitim görmeye başladığından beri İzmir’de yaşamaktadır.

Bir gün şans eseri dinlediği bir şarkıyla Flamenkoya aşık olmuş ve 2004 yılı itibari ile Flamenkoyu yaşayabilmek ve İzmir’de geliştirebilmek için çalışmaya başlamıştır. Süreç içerisinde gitarist Can Şentürk’le bir araya gelerek beraber çalışmaya başlamış ve bir dönem Berk Gürman’la çalışma fırsatını da bulmuşlardır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir