Niyazi Koyuncu’dan duygulandıran Kazım Koyuncu paylaşımı

“Şair Ceketli Çocuk” olarak tanınan müzisyen, söz yazarı ve oyuncu Kazım Koyuncu, kanser nedeniyle 33 yaşında hayata veda etmişti.

Ağabeyi gibi müzisyen olan Niyazi Koyuncu, Kazım Koyuncu’yu doğum gününde unutmadı. Twitter hesabından paylaşımda bulunan Koyuncu, duygusal bir yazı kaleme aldı.

“HER ZAMAN VAR OLACAKSIN”

Kazım Koyunc’unun bu karesini yayınlayan Niyazi Koyuncu, gönderisinde şu ifadelere yer verdi: Bugün ağabeyim tam 50 yaşında! İyi ki varsın ve her zaman var olacaksın. Doğum günün kutlu olsun canım Kak’im…

Niyazi Koyuncu, ağabeyinin vefatının 16’ncı yıl dönümünde de, “Bugün tam olarak 16 yıl oldu ağabey, her zamanki gibi yine yanındaydık Pançol’daydık. Her yıl daha da çoğalarak yanında oluyoruz. Sana olan özlemimizi yanımızda olan insanlarla sarılarak gidermeye çalışıyoruz. Seni çok özlüyoruz Kak’i hem de çok…” mesajını paylaşmıştı.

NE OLMUŞTU?

Koyuncu, 2004 yılının sonunda kanser olduğu haberini aldı. Doktorlar kendisini çok fazla yormamasını söylese de Kazım Koyuncu, konserler vermeye devam etti.

2005 yılında son konserini Karadeniz Teknik Üniversitesi’nde verdi. 25 Haziran 2005’te, testis kanserinin akciğerlerine yayılması sonucunda Şişli’de vefat etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir