Mohammed Alsaloussi’den ayrılan Şeyma Subaşı eski aşkına mı döndü?

Olaylı ayrılıkları sonrası ilişkilerine ikinci şansı veren Mısırlı iş insanı Mohammed Alsaloussi ile Şeyma Subaşı ilişkisinin bittiği iddiası magazin gündemine bomba gibi düşmüştü.

Meedo için Miami’de yaşama kararı alan ve evleneceklerini açıklayan 31 yaşındaki Şeyma Subaşı’nın sevgilisini terk ettiği ve Acun Ilıcalı’nın Miami’deki evine yerleştiği iddia edilmişti.

Konuyla ilgili herhangi bir açıklamaya yapmayan sosyal medya fenomenini eski sevgilisi Guido Senia ile barıştığı ileri sürüldü.

Melisa adında bir kızı olan Şeyma Subaşı’nın; Senia’nın New York’ta düzenlediği partiye katılması bu söylentileri alevlendirdi.

Bir arkadaşlarının parti görüntüsüne yer verdiği videonun etiketine hem Şeyma Subaşı’nın hem de Guido Senia’yı etiketlemesi ikilinin yan yana olduğunu ortaya çıkardı.

Daha sonra videoyu ve etiketleri kendi sosyal medya hesabından paylaşan fenomen isim, bu hamlesiyle takipçilerini şaşırttı.

İtalyan DJ ile Şeyma Subaşı’nın New York’ta buluşması akıllara, “Acaba barıştılar mı?” sorusunu getirdi.

“O BAŞKA ÜLKEDE, BEN BAŞKA ÜLKEDE”

Öte yandan Subaşı, Guido Senia ile ayrılığı ile ilgili “Aramızda bulunan mesafeler ilişkinin daha uzun sürmesine yetmedi. O başka ülkede ben başka ülkede, o yüzden ayrıldık” açıklamasını yapmıştı.

Şeyma Subaşı, Senia’dan ayrıldıktan kısa bir süre sonra Mohammed Alsaloussi ile yeni bir aşka yelken açmıştı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir