Melisa Emirbayer-Sami Hamidi çiftinden bebek müjdesi

‘Survivor 2019’ yarışmasıyla adını geniş kitlelere duyuran ve ardından Survivor Panorama programında yorumculuk yapan Melisa Emirbayer ile Sami Hamidi geçtiğimiz ay nikah masasına oturdu.

KIBRIS’TA EVLENDİLER

Kıbrıs’ta evlenen Emirbayer-Hamidi çifti mutluluklarını sosyal medya hesaplarından da takipçileriyle paylaşmıştı. Düğünden karelerini yayınlayan eski Survivor yarışmacısı, paylaşımına şu notu düşmüştü:

“EN GÜZEL DUYGULARIMSIN”

“Bu özel günümüzde bizi gerek mesajlarıyla, gerek arayarak, gerekse yanımızda olarak yalnız bırakmayan herkese çok teşekkür ederiz. En özel en güzel duygularımsın”

Sami Hamidi ise, ‘Bu özel günümüzde yanımızda olan, arayan, mesaj atan iyi dileklerini eksik etmeyen herkese çok teşekkür ediyoruz. Efsane bir geceydi’ demişti.

BEBEK BEKLİYOR

Emirbayer imzaları attıktan sonra sosyal medya hesaplarından soyadı kısmına ‘Hamidi’yi de eklemişti. Mutlu evlilikleri devam eden çiftten bu kez de bebek müjdesi geldi.

Instagram hesabından yaptığı son paylaşımda hamile olduğunu duyuran Melisa Emirbayer, paylaşımına bebeğinin kalp atışlarını da ekledi. İlk kez anne olacak olmanın heyecanını yaşayan ünlü isim, gönderisinde şöyle dedi:

“YENİ YAŞIMIN BANA GETİRDİĞİ EN GÜZEL HEDİYE”

“Yeni yaşımın bana getirdiği en güzel hediye. Ve duyduğum en güzel ses, melodi “senin kalp sesin bebeğim. O ana kadar 25 yaşıma kadar geçirdiğim tüm yıllarımı unutturdun. Unutamayacağım bir yaş oldu benim için (26). Artık üç kişilik bir aileyiz”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir