Kaya Çilingiroğlu kızı Zehra ile paylaşım yaptı, Hülya Avşar kayıtsız kalamadı

Bir döneme damga vuran çiftlerden Hülya Avşar ile Kaya Çilingiroğlu, 8 yıl evli kaldıktan sonra 2005 yılında boşanmışlardı. Bu evliliklerinden Zehra adında bir kızları olan ikili, boşandıktan sonra arkadaşlık ilişkilerini sürdürmeye devam ediyor.

Sosyal medya hesabını aktif olarak kullanan ve ailesiyle sık sık paylaşım yapan Kaya Çilingiroğlu, son olarak kızı Zehra ile çekilen fotoğraflarını takipçilerinin beğenisine sundu.

“KİME BENZİYOR?”

Instagram hesabında 58.2 bin takipçisi olan Çilingiroğlu, kızıyla golf sahasında verdiği poza “Kime benziyor?” mesajını yazdı.

Çilingiroğlu’nun eski eşi ünlü şarkıcı ve oyuncu Hülya Avşar ise sosyal medyayı ikiye bölen bu soruya kayıtsız kalamadı ve, “Bana” cevabını yorumunu yaptı.

Fotoğrafa çok sayıda yorum gelirken, Zehra’yı annesi ve babası haricinde babaannesine benzeten kullanıcılar da oldu.

SOSYAL MEDYADA GÜNDEM OLDU

Öte yandan Avşar, geçtiğimiz aylarda “Zekası müthiştir” diyerek övdüğü eski eşi Kaya Çilingiroğlu ile ilgili yazdığı esprili mesajla sosyal medyada gündem olmayı başarmıştı.

Yıldız şarkıcı ve oyuncu, 57 yaşındaki ünlü futbol yorumcusunun Instagram’da yayınladığı maskeli fotoğrafına yaptığı, “Burnun sığmadı mı?” yorumuyla adından söz ettirmişti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir