Kardeşi Günay Girik açıkladı! Fatma Girik’in sağlık durumu

Bodrum’un Torba Mahallesi’ndeki evinde uzun süredir yaşamını sürdüren, yaklaşık bir ay önce sağlık sorunları nedeniyle fizik tedavi için İstanbul’daki bir hastaneye götürülen Fatma Girik’in sağlık durumunda düzelme olduğu öğrenildi.

Fatma Girik’in kardeşi Günay Girik, konuya ilişkin yaptığı açıklamada, tedavisi hastanede devam eden ablasının moralinin çok yüksek olduğunu söyledi.

“ABLAM İYİLEŞMEYE BAŞLADI”

Sinemaseverlerden sürekli destek mesajları aldıklarını belirten Girik, “Ablam iyileşmeye başladı. Fizik tedaviye de iyi gidiyor, sağlığı daha iyi” dedi.

Günay Girik, “Ablamı ve bizi hiç yalnız bırakmayan sinema sanatçısı Türkan Şoray başta olmak üzere diğer sanatçı dostlarımıza da çok teşekkür ediyorum. Yeniden Bodrum’a dönmek için sabırsızlıkla bekliyoruz” şeklinde konuştu.

Fatma Girik, temmuz ayında tansiyona bağlı rahatsızlığı nedeniyle ambulansla Bodrum’daki özel bir hastaneye kaldırılmış, burada yaklaşık bir hafta tedavi görmüştü.

“FATMA GİRİK BENİ BOĞULMAKTAN KURTARDI”

Hülya Koçyiğit’in sunduğu ‘Film Gibi Hayatlar’ programına konuk olan usta oyuncu Yılmaz Gruda ‘Karakolda Ayna Var’ filminin setinde Fatma Girik’in bir sahnede kendisini boğulmaktan kurtardığını açıklamıştı.

“Sette 20-30 kişi vardı. Eğer ‘ölüyorum ben kaldırın şunu’ desen bir saat gitti. Saate bakıyorum daha beş dakika var. Bütün o gerginlik sırasında nefes yok, gittim gidiyorum. ‘Yılmaz dayan’ diyorum. ‘Stop’ desem, ‘beni çözün’ desem bitecek…”

“BENİM PARAMDAN KES DEDİ”

“100 lirayı 45 liraya kırdırıyorsun. Çünkü öyle paraya ihtiyaç var. Kostümler senin kostümlerin vs. Bütün herkes biliyorum almayacak o gün parasını. Bunu kahramanlık olsun diye anlatmıyorum. Bir hadiseyi anlatıyorum…”

“Fatma da seyrediyor aşağıda. ‘Sizin ben’ diye ayağa kalktı. O Fatma koca masayı aldı benim altıma koydu. Bir sandalye aldı, onun üstüne koydu ve Fatma uçtu, sandalyeye oturdu. Ne yaptı geldi beni kaldırdı. Prodüktör ‘Fatmacığım biliyorsun’ derken Fatma, ‘Kes benim paramdan, kes’ dedi.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir