Kanye West, Kim Kardashian’ı takipten çıkardı

‘Saturday Night Live’da şov gereği dudak dudağa gelen Kardashian ve Davidson, ardından birlikte ve el ele görüntülenmişti. Böylece ünlü şov yıldızı, kendisinden 13 yaş küçük Pete Davidson (27) ile yeni bir aşka yelken açtı.

Bu gelişmenin ardından sosyal medya hesabından sadece Kim Kardashian’ı takip eden Kanye West’ten şaşırtan bir hamle geldi.

TAKİBİ BIRAKTI
Geçtiğimiz günlerde adını ‘Ye’ olarak değiştirmek için açtığı dava olumlu sonuçlanan West ise daha önce barışmak istediğini dile getirdiği Kardashian’ı Instagram’da takipten çıkardı.

‘KARIM’ DİYE BAHSETTİ
Öte yandan ünlü şarkıcı, bir podcast programına katılmış ve ayrılıklarıyla ilgili açıklamalar yaparken Kardashian’dan sık sık “karım” diye bahsetmişti. West, henüz boşanmadıklarını belirtirken, çocuklarının da bir arada olmalarını istediğini şu sözlerle dile getirmişti:

“Bu, benim için bir şaka değil. Henüz boşanmadık bile. Çocuklarım ebeveynlerinin bir arada kalmasını istiyor. bizim birlikte olmamızı istiyorlar.”

BOŞANMA ANLAŞMASI
Ayrıca Kim Kardashian ile Kanye West’in boşanmasıyla ilgili geçen ay önemli bir gelişme kaydedilmişti. Dört çocuk sahibi çiftin şubat ayından bu yana devam eden boşanma davasında büyük bir uzlaşma sağlandığı öğrenilmişti.

TMZ’nin haberine göre ikili, California’nın Hidden Hills şehrinde yer alan 60 milyon dolarlık malikane üzerinde anlaşmıştı. Anlaşmaya göre evliyken çiftin birlikte yaşadığı özel tasarımlı devasa ev, Kardashian’ın olacak. Boşanma aşamasında ikili arasındaki finansal pazarlığın dostça geçtiği öğrenilmişti.

“AMERİKA’NIN EN ZENGİN SİYAH ADAMIYLA EVLENDİM”
40 yaşındaki Kardashian, hafta sonu komedi programında ilk kez yaptığı sunuculukta eşi hakkında; “Tüm zamanların en iyi rap şarkıcısıyla evlendim. Bana dört harika çocuk veren, Amerika’nın en zengin siyah adamı” diyerek boşanma aşamasında olduğu Kanye West’ten bahseden Kardashian, “Yani ondan boşandığımda, bu sadece tek bir şey eksiliyor demektir… şahsiyet” diye konuşmuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir