Jennifer Garner, Ben Affleck ve Jennifer Lopez ile bir araya geldi

Son günlerde magazin dünyasının en çok konuşulan aşıkları Ben Affleck (49) ile Jennifer Lopez (52), Cadılar Bayramı’nı çocuklarıyla birlikte kutladı. Ancak çifte bu kez Affleck’in eski eşi Jennifer Garner (49) da eşlik etti.

ESKİ EŞİ VE BÜYÜK AŞKI BİR ARADA

People dergisinin haberinde aileye yakın bir kaynak, “Herkes çocuklarına odaklandı. Jennifer Garner, Ben Affleck ve Jennifer Lopez, çocuklarının harika bir Cadılar Bayramı geçirmesini istedi” dedi.

Dergiye konuşan aynı kişi ayrıca, “Çocuklar birbirleriyle arkadaş ve birlikte şeker oyunu oynamak istedi. Hepsinin bir arada olması mantıklı” ifadelerini kullandı.

ÜÇ ÇOCUK BABASI

2005-2018 yılları arasında evli kalan Ben Affleck ile Jennifer Garner çiftinin Violet (15), Seraphina (12) ve Samuel (9) adlarında üç çocuğu bulunuyor.

İKİZLERİ VAR

Öte yandan Jennifer Lopez, ilk evliliğini 1997-1998 yılları arasında oyuncu Ojani Noa ile yapmıştı. Lopez, ardından 2001-2003 yılları arasında yine bir başka oyuncu olan Cris Judd ile hayatını birleştirmişti.

Şarkıcı, son evliliğini de 2004 ile 2014 arasında kendisi gibi şarkıcı olan Marc Anthony ile yapmıştı. Çiftin bu evlilikten dünyaya gelen Emme ve Max (13) adında ikiz çocukları var.

YAŞ GÜNÜNDE EVLİLİK TEKLİFİ

Jennifer Lopez, 24 Temmuz’da 52. yaşına girmişti. Sevgilisi ve yakın dostlarıyla teknesinde doğum gününü kutlayan ünlü şarkıcının, Ben Affleck’ten evlilik teklifi aldığı iddia edilmişti. Sevgilisinin teklifine ‘evet’ yanıtını verdiği konuşulan Lopez, Affleck ile dudak dudağa pozunu paylaşmıştı.

Eski aşkıyla yeniden bir araya geldikten sonra ilk kez birlikte fotoğraflarını paylaşan Lopez’in bu hareketi evlilik dedikodularını daha da güçlendirmişti.

“BIRAKTIKLARI YERDEN DEVAM EDİYORLAR”

OK! Magazine’e konuşan bir kaynak, Affleck’in bu kez Jennifer Lopez’i kaybetmek istemediğini belirtmişti. Aynı isim, “Teknik olarak bu yeni bir ilişki gibi görünebilir ancak onlar yıllar önce bıraktıkları yerden devam ediyorlar. Birbirleri hakkında her şeyi biliyorlar.” ifadelerini kullanmıştı. Başka bir kaynak ise ünlü aktörün, evlilik teklifi için hazırlık yaptığını söylemişti.

FOTOĞRAFLAR: BACKGRID USA / SPLASH NEWS / INSTAGRAM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir