İlayda Şeker, İsmail Balaban’dan uzak kalamıyor!

İsmail Balaban ve İlayda Şeker aşkı, magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. Instagram’da birbirlerini yorumsuz bırakmayan çift, farklı şehirlerde kalmamaya özen gösteriyor.

Birkaç gün önce ailesini görmek için Nevşehir’e giden İlayda Şeker, sevgilisi İsmail Balaban’dan daha fazla ayrı kalamadı. Şeker, Balaban’ın memleketi Antalya Elmalı’ya uçtu.

Eski Survivor yarışmacısı ilk fırsatta Nevşehir’deki anne babasının yanından ayrılarak, Balaban’ın köyüne gitti. Şeker o anları Instagram hesabından takipçileriyle paylaştı.

Survivor 2021 yarışmasının en çok konuşulan isimlerinden İsmail Balaban ile aşklarını ilan eden İlayda Şeker, sosyal medya hesabında değişikliğe gitti.

İlişkisine kadar Instagram’da iddialı paylaşımlarda bulunan Şeker’in, Balaban’ın isteği üzerine bazı fotoğraflarını sildiği iddia edildi. Balaban’ın, sevgilisinin profilinde yer alan görüntüleri fazla cesur bulduğu öne sürüldü.

YAYINLANAN VİDEO İLE AŞKLARI ORTAYA ÇIKMIŞTI

Aşk iddiaları hakkında sessizliğini koruyan İsmail Balaban ve İlayda Şeker’in, el ele olduğu bir video ortaya çıkması üzerine aşkları bütün kamuoyunda öğrenilmişti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir