İbrahim Tatlıses hakkında şoke eden istismar iddiası!

80’li ve 90’lı yılların sahne hayatına damga vuran şarkıcı Serpil Benay, Uçankuş Tv’de yayınlanan Cumartesi Magazin’in konuğu oldu. Canlı yayında açıklamalar yapan Benay, İbrahim Tatlıses hakkında çok çarpıcı iddialarda bulundu.

“25-30 YIL ÖNCE TATLISES’İN İSTİSMARINA UĞRADIM”

Serpil Benay, 25-30 yıl önce İbrahim Tatlıses’in istismarına uğradığını belirterek yaşadığı olayın ardından kariyerinin noktalandığını söyleyen şarkıcı, “İsmim öne çıksın diye yapmıyorum bunu. Benim böyle şeylere ihtiyacım yok. Öyle bir şey yaşandığı için erkek arkadaşım ayaklandı. O zaman bir sürü olaylar oldu. O da benim bitişim oldu. Tam bitirdiler beni” dedi.

“HERKES AYNI ŞEYİ YAŞIYOR”

Leyla Adalı’nın İbrahim Tatlıses’in tacizine uğradığını itiraf etmesinin üzerine konuşan Serpil Benay, sözlerine şöyle devam etti: “Böyle şeyler bana çok geliyor. Gazino kulisler ve televizyonlarda herkes aynı şeyleri yaşıyor.”

“İbrahim Tatlıses’in mağdurlarını çağırırsan burada 5 sene her gün program yaparsın. Bazı insanlar utanıyor. Ben de utanıyordum ama sonra ben ne yaptım da utanıyım ki dedim. Ya da Leyla Adalı niye utansın ki?”

İŞ İLANI VERDİ, İPTAL ETTİ

İbrahim Tatlıses, genel müdürüne asistanlık yapacak birini aradıklarını duyurdu. Telefon numarası da ekleyen 69 yaşındaki türkücü, bu paylaşımını kısa süre sonra sildi.

‘İmparator’ lakaplı sanatçı, Twitter hesabı üzerinden ilk olarak “Genel Müdürüm Şule Hanım’a yardımcı bir asistan arıyorum” notu ile bir iş ilanı yayınladı.

Kısa süre sonra bu paylaşımını silen sanatçı, “Biz iş vermek istiyoruz, arayanlar çene çalıyor anlamadım. Ben de iptal ettim” sözleriyle, tepkisini dile getirdi.

YENİ AŞKI 39 YAŞ KÜÇÜK!

Geçtiğimiz hafta sevgilisi Gülçin Karakaya ile el ele pozunu yayınladığı düşünülen Tatlıses, “Deniz kenarında bazı evler vardır; ya lebiderya, bizimki de lebi orman” mesajını yazmıştı. Ancak işin aslı bambaşka çıkmıştı.

Gülçin Karakaya’dan (26) sessiz sedasız ayrılan türkücünün, kendisinden 39 yaş küçük Ece adında bir kadınla yeni bir aşka yelken açtığı iddia edilmişti.

Gülçin Karakaya, usta sanatçının oğlu İdo Tatlıses’in düğününe katılmamıştı. Fikir ayrılıkları yaşadıkları konuşulan ikiliden Karakaya’nın, Tatlıses ile çekilmiş fotoğraflarını Instagram hesabından kaldırması ayrılık dedikodusunu güçlendirmişti.

“ZAMAN NE GÖSTERİR BİLİNMEZ”

Daha önce Adalet Tatlıses ve Ayşegül Yıldız’la resmi olarak nikâh masasına oturan Tatlıses, “Gülçin Karakaya ile ilişkinizi resmiyete dökecek misiniz” sorusuna, “Zaman ne gösterir bilinmez” yanıtını vermişti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir