Hülya Avşar: Tanju Çolak’ı silmedim!

Gain Tv’de yayınlanan Dayı Şov’a katılanHülya Avşar, meslek sırlarını paylaştı. Avşar Kızı, Fatma Girik’ten yediği tokatı itiraf etti. “Hayatım boyunca filmlerde o kadar çok tokat yedim ki yiye yiye atmayı da öğrendim” dedim.

“BUNA BENZER ÇOK ŞEY YAŞADIM”

Masumiyet dizisindeki rol arkadaşı Ertuğrul Postoğlu’na attığı tokatın hatırlatılması üzerine,”İnsan kıyamıyor tabii rol arkadaşına tokat atmaya ama yiye yiye zamanlar atmayı da öğreniyorsunuz” dedi

Bir gün sette Fatma Girik’ten tokat yediğini ve bu tokatın üzerinde parmağının çıktğını itiraf eden Hülya Avşar, “Buna benzer çok şey yaşadım” ifadelerini kullandı.

Ricky Martin ile yaşadığı popo elleme anısının sorulması üzerine, o gün eve giderken çok korktuğunu eşi Kaya Çilingiroğlu’na, “Ben bugün bir şey yaptım, Ricky Martin’in poposunu elledim” dediğini söyledi. Bunun üzerine Çilingiroğlu’nun önce bir duraksadığını daha sonra ise “Ne yapalım iş icabı olmuştur” yanıtını verdiğini söyledi.

“TANJU’YU SİLMEDİM”

Hülya Avşar, eski sevgilisi Tanju Çolak hakkında da konuştu. Hiç ünlü arkadaşı olmadığını söyleyen Avşar, “Telefon rehberimdeki tek ünlü Sezen Aksu ve İbrahim Tatlıses. Tanju’yu da (Tanju Çolak) rehberimden silmedim. Niye sileyim? Dünya çapında bir ödül, Altın Ayakkabı almış bir isim. Bunlar unutulmayacak şeyler” dedi.

AĞLAYARAK ASKERE UĞURLADI…

Coşkun Sabah geçtiğimiz aylarda “Hülya ile birlikteyken bir yıldan sonra benim askerlik zamanım geldi. Havaalanına Hülya beni ağlayarak yolcu etti. Sonra askerdeyken aldatılma haberini okudum. O isim Tanju Çolak idi” demişti.

Hülya Avşar yıllara meydan okuyan güzelliğiyle dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Avşar gerek yaşadığı aşklarıyla gerekse yer aldığı projeleriyle 37 yıldır adından sıkça söz ettirmeyi başarıyor.

TACI ELİNDEN ALINDI

Adını ilk olarak 1982 yılında düzenlenen güzellik yarışmasında duyuran Avşar, o gece güzellik kraliçesi seçilmişti. Ancak Avşar’ın evlenip boşandığı ortaya çıkınca tacı elinden alınmıştı.

Hülya Avşar’ın düğününde çekilen bu kare ortaya çıktı. Bu olay Avşar’ın hayatında bir dönüm noktası oldu. Fotoğrafta ablasının duvağının altında görünen küçük kızın da aslında kardeşi değil öz kızı olduğu bir şehir efsanesi haline geldi. Oysa o küçük, Avşar ailesinin üç kızının en küçüğü olan Helin Avşar’dı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir