Hande Erçel’den doğum gününü bağışladı

Hande Erçel, annesi Aylin Erçel’i 10 Ocak 2019 tarihinde kanser nedeniyle kaybetmişti. O günden beri kansere savaş açan Erçel, Kansersiz Yaşam Derneği’nin ‘İyi Niyet Elçisi’ oldu. Güzel oyuncu, doğum günü için de kampanya başlattı.

28 yaşına girmeye hazırlanan Erçel, sevenlerine çağrıda bulundu. Ünlü oyuncu, 24 Kasım’daki doğum günü için hediye yerine Kansersiz Derneği’ne bağış yapılmasmı istedi. Erçel’in kampanyası 5 Aralık’a kadar sürecek.

Hande Erçel’in Instagram paylaşımı şöyle:
“Sizler sayesinde, bir yılda yüzlerce ailenin yaşamına dokunduk. Birlikte ‘Kansersiz Yaşam Kahraman’ları olduk. Sevgileri ile bana sahip çıkan, hiç yalnız hissettirmeyen güzel insanlar, asıl sizler iyi ki varsınız. Kahramanlık büyük sorumluluk, süreklilik gerektirir. Ben büyük bir mutluluk ve umut ile binlerce yaşama daha dokunmak istiyorum. Gelin hep kahraman kalalım. Bana katılın; doğum günüm için yine en güzel hediyeyi, hala destek bekleyen yüzlerce kanser hastası çocuğa ve ailelerine bağışta bulunarak, birlikte verelim. Kansersiz Yaşam Derneği için İyilik Paylaş sosyal bağış platformu üzerinden açtığım doğum günü kampanyasına desteklerinizle, iyiliği büyütelim. Esas kahramanlar sizlersiniz. Sonsuz teşekkürler.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir