Hande Erçel New York’tan paylaştı! Pozlarına beğeni yağdı

‘Sen Çal Kapımı’ dizisinde tanıştığı Kerem Bürsin ile aşk yaşayan ünlü oyuncu Hande Erçel, Instagram paylaşımları ile adından söz ettirmeye devam ediyor.

Geçtiğimiz günlerde ABD’ye giden 27 yaşındaki güzel oyuncu, New York’ta çekilen fotoğraflarını sosyal medya hesabından paylaştı.

1 MİLYONDAN FAZLA BEĞENİ

Instagram hesabında 25 milyon takipçisi olan Erçel’in yeni karelerine kısa sürede 1 milyondan fazla beğeni geldi.

Pozlarını emojilerle birlikte yayınlayan oyuncuya, başta ünlü isimler olmak üzere birçok takipçisinden adeta yorum yağdı.

KEREM KAYITSIZ KALAMADI

Erçel, geçtiğimiz günlerde de New York’tan fotoğraflarını paylaşmış, sevgilisi Kerem Bürsin de kayıtsız kalamayarak ateş emojisiyle güzel oyuncuya yorum yapmıştı.

Öte yandan ünlü oyuncu, geçtiğimiz haftalarda dört yıldır çalıştığı ünlü bir hazır giyim markası ile yeniden anlaşma sağlamıştı.

1.5 MİLYON TL İDDİASI

Markanın sonbahar-kış koleksiyonu için kamera karşısına geçen popüler oyuncunun, rol aldığı reklam filminden 1.5 milyon TL kazandığı iddia edilmişti.

Bir sağlık ve kişisel bakım firmasının, diş macunu reklamlarında oynaması için iki milyon TL’lik teklif ile Hande Erçel’in kapısını çaldığı da ileri sürülmüştü.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir