‘Flört’ açıklaması tepki çeken İzzet Yıldızhan isyan etti!

Dokuz çocuk babası İzzet Yıldızhan, geçtiğimiz hafta tv8’de yayınlanan “Müge ve Gülşen’le 2. Sayfa” programına konuk olmuştu. Kızlarının “İşte benim sevgilim” demesi gibi bir durumun söz konusu olamayacağını söylemişti.

“KIZLARIM FLÖRT EDEMEZ”

Ünlü türkücü, “Onların bir eş seçme şansı yok. Karşıma eş getirme şansı yok. Ben seçmeyeceğim tabii ki. Mutlaka aileler görüşür, bu böyle bilinir. Benim kızım öyle flört falan yaşayamaz. Bombaysa al söylüyorum. Böyle yani! Ben böyle doğru buluyorum…” demişti.

SÖZLERİNE TEPKİ YAĞDI

İzzet Yıldızhan, kendisine gelen tepkilerden sonra sosyal medya hesabından bir açıklama yaptı. 58 yaşındaki şarkıcı, yayınladığı videoda şu ifadeleri kullandı:

YILDIZHAN’DAN YENİ AÇIKLAMA

”Herkese selam. Artık bu açıklamayı zorunlu bir hale getirdiniz sosyal medyada bana yapmış olduğunuz hakaretlerle… Aileme, çoluk çocuğuma, bana çok ciddi hakaretler ettiniz. Hâlâ edildiğini de görüyorum.”

“Aslında kimsenin kimseye hakaret etme hakkı yok. Bu net olmalı diye düşünüyorum. Bunun benim fikrim olduğunu ve herkesin hayatına saygı duyduğumu da açıkladım. Bunları net söyledim.”

“KLAVYE KAHRAMANLIĞI”

“Bu klavye kahramanlığı var ya… Hemen önündeki telefondan mesaj atmak göndermek. Keşke gelip yüzüme, o yüreğinizle bana hakaret etseniz. Maalesef kimsenin kimseye böyle bir şey yapma hakkı yok. Türkiye’de demokrasi var arkadaşlar. Herkes fikrini özgürce beyan edebilir. Benim hayatım olduğunu, kimseyi ilgilendirmediğini ifade ettim.”

“Eleştirebilirsiniz çok doğaldır. Sanatçıyım çünkü. Yapmış olduğum her şey hem kabul görülür hem de eleştirilebilir. Bu da hayatımızın içinde olması gereken şeyler. Fakat benim çocuğuma, bütün aileme, bana edilen hakaretler… Hukuki süreç başlattım şu an. Bütün avukatlarım çok iyi çalışıyorlar. Hepinize verilecek cezaları tek tek karşımda göreceğim.”

“GEÇMİŞLE İLGİLİ HABERLER, BELDEN AŞAĞI VURMALAR…”

Ünlü türkücü daha önce sosyal medya yazışmalarının ifşa olmasıyla ilgili yapılan hatırlatmalara da isyan etti ve şu sözleri söyledi:

“Geçmişle ilgili yapılmış haberler, belden aşağı vurmalar… Hepiniz cezanızı çekeceksiniz, emin olun. Bu kadar kolay olmamalı. İnsan insanın anasına, avradına, bütün ailesine hakaret edemez. Sosyal medyaya bir sınır getirilmeli. Maalesef getirilemiyor ama Türkiye’de bir hukuk var. Ben adalete inanıyorum. Hepinizin cezalandırılacağını gözlerimle göreceğim, şahit olacağım.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir