Fenerbahçe’de hedefteki ilk isim Francesco Farioli

G.Saray derbisi son şansı olan Portekizli hoca Vitor Pereira’nın geleceği pek parlak değil. Başkan Ali Koç ve yönetimi, 32 yaşındaki genç teknik adam Farioli’yi liste başına yazdı.

LİGDE son 4 maçında 3 yenilgi ve 1 beraberlikle düşüşe geçen F.Bahçe’de teknik direktör konusu sıcaklığını koruyor. Sarı-lacivertlilerde Vitor Pereira ile G.Saray derbisinde olası bir kötü sonuç alması halinde yolların ayrılması bekleniyor. Başkan Ali Koç ve yönetiminin hedefindeki ilk isim Fatih Karagümrük’ün İtalyan hocası Francesco Farioli. Fener, 32 yaşındaki genç teknik adamı adaylar arasında listenin en başına yazdı. Farioli, geçen sezonun son 10 haftasında göreve geldiği Karagümrük’e oynattığı futbolla beğeni topluyor. İtalyan basınından Di Marzio, F.Bahçe’nin Farioli’yi istediğini yazdı.

Karagümrük’ün sahibi ve başkanı olan Süleyman Hurma, “Bize gelen teklif yok. Görüşme olduğu haberleri asılsızdır” ifadesini kullandı.

SÖZ ALİ KOÇ’TA

ÜST üste alınan kötü sonuçlar sonrası Teknik Direktör Vitor Pereira’nın geleceğinin tartışıldığı Fenerbahçe’de Başkan Ali Koç, yarın saat 16.00’da FB TV’de açıklamalarda bulunacak. Camia, son yapılan Yüksek Divan Kurulu toplantısında konuşmama kararı alan Koç’un açıklamalarını bekliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir