Fenerbahçe galibiyeti sonrası Alişan’dan duygulandıran paylaşım

Dün akşam Süper Lig’te oynanan Galatasaray – Fenerbahçe derbisinde kazanan taraf 2-1 skorla Fenerbahçe oldu. Koyu bir Fenerbahçe taraftarı olan Alişan ise maç sonrası sosyal medya hesabından duygulandıran bir paylaşım yaptı.

Geçtiğimiz temmuz ayında kardeşi Selçuk Tektaş’ı koronavirüs nedeniyle kaybeden Alişan, kardeşiyle tribünde beraber maç izledikleri bir videoyu sosyal medya hesabından paylaştı.

“GÖREMEDİN AMA EMİNİM Kİ MUTLUSUNDUR”

Instagram’da 2,4 milyon takipçisi bulunan Alişan, paylaşımına “Göremedin sen ama eminim bugün çok mutlusundur” notunu ekledi. Ünlü ismin paylaşımı kısa sürede 599 binden fazla görüntülenme ve yorum aldı.

Ünlü şarkıcı, kardeşi Selçuk Tektaş’ı koronavirüs nedeniyle dört ay önce kaybettikten sonra yaşadığı süreci gözyaşları içinde ‘teve2 Magazin Masası’ programında anlattı.

“GÜNLER GEÇMİYOR”

Acı kaybının ardından ailece çok sarsıldıklarını ve ağladıklarını söyleyen Alişan, “Günler geçmiyor. Kasım 21’inde dört ay olacak ama biz onu beş aydır görmüyoruz, bir ay da yoğun bakım süreci var. En son 20 Haziran’da mesajlaşmıştık. Ayakta kalmak zorundayım, mesleğimi yapmak zorundayım. Çünkü üzerimde birçok sorumluluk var” dedi.

Annesi Suzan Tektaş’ın son durumdan da bahseden 45 yaşındaki şarkıcı, “Bir anne evladını kaybetmiş, nasıl olsun? Günün 2-3 saati normaliz, günün 2-3 saati ağlıyoruz, anıları tazeliyoruz. Nasıl geçecek bilmiyorum ama bir şekilde geçecek” ifadelerini kullandı.

“ZORLA PSİKOLOĞA GÖTÜRDÜK”“

“Psikolojik yardım aldınız mı?” sorusuna ise Alişan, “Annemi bir kez zorla psikoloğa götürdük. ‘Evladını kaybetmiş bir annenin ağlaması, kendini kapatması çok normal’ dedi. Bir psikolog bu işi çözemez. Çok çabuk geçecek bir şey değil” yanıtını verirken, kendisinin de bu süreçte birkaç kez psikolojik yardım aldığını açıkladı.

“BİR KARDEŞİM VARDI, ŞİMDİ YOK”

Alişan hala gülmekten çekindiğini dile getirdi: ‘Gülersem ona karşı bir yanlış mı yapmış olurum?’ diye düşünüyorsun. Yanlış anlaşılır diye gülmekten çekiniyorum. Kardeşi vefat eden sadece ben değilim ama benim kardeşimle ilişkim çok daha farklıydı. Bir tane kardeşim var, ama şimdi yok.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir