Esra Dermancıoğlu’ndan ‘zayıfla’ eleştirilerine esprili yanıt

‘Fatmagül’ün Suçu Ne?’ dizisinde canlandırdığı ‘Mukaddes yenge’ rolüyle akıllara kazınan Esra Dermancıoğlu, Instagram hesabından gelen ‘zayıfla’ eleştirilerine kaytsız kalmadı.

52 yaşındaki oyuncu, göbeğini açıkta bırakan bir fotoğrafıyla karşılık verdi. Paylaşımına bir de not düşen Dermancıoğlu, şu ifadeleri kullandı:

“Tatloşlar ya ben zayıflamazsam ne olur ya? Ayıp etmiş olmazsam bu şekil devam etmek istiyorum… Olmaz mı? Cezanne ressam olur kendisi bilmeyenlere… Belki ben o dönemin kadınıyım! Zayıflamayacağım ya! Net! Çokta bebeyim pardon da. Makarna suyu koyun hadi.”

“ALDATILDIM!”

Ünlü oyuncu Esra Dermancıoğlu, geçtiğimiz haftalarda çarpıcı bir itirafta bulunmuştu. Eski eşinin kendisini aldattığını söyleyen Dermancıoğlu, “Biz bir seyahate gideceğiz. O gece misafirlerimiz gitti, berjerde oturuyoruz. ‘Sen beni aldatıyor musun?’ dedim. ‘Evet’ dedi. Sonra konuştuk, çok da konuştuk. Ardından da boşandık. Şimdi çok tatlıyız. Benim kızımın babası çok da şeker bir adam ama yani sıkılmış…” diye konuşmuştu.

ESKİ EŞİ ORTAYA ÇIKTI

Daha önce eski eşi tarafından aldatıldığını söyleyen Esra Dermancıoğlu, şimdiye kadar adını bile açıklamadığı eski eşi ile bir araya gelmişti.

Kızı Refia ve eski eşiyle birlikte çekilen fotoğrafını Instagram hesabından yayınlayan Dermancıoğlu, paylaşımına, “Çok hoşça kal Refoşumuz… Memo arada bir gel sana makarna yapayım” notunu düşmüştü.

52 yaşındaki Esra Dermancıoğlu, timsahların olduğu bir nehirde ipin üzerinde durmaya çalışan iki sevgilinin görüntüsünü yayınladı.

“KIL GİBİ BAKIŞMAK İSTİYORLAR”

“Ben böyle şeyler yapacağım sevgili arıyorum!” diyen oyuncu, daha sonra, “Onlar beni durmadan akşam yemeğine götürüp, kıl gibi karşılıklı bakışmak istiyorlar” ifadelerini kullandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir