Emina Jahovic isyan etti: İnsanlar çok konuşuyor!

Bebek’te annesiyle yürüyüş yaparken objektiflere yansıyan Emina Jahovic, bir bankadan para çekti. Ardından annesi ile bir kafede oturan şarkıcı, çıkışta ayaküstü soruları cevapladı.

ANNESİ UYARDI

Kendilerini görüntüleyen gazetecileri fark eden anne Senija Jahovic’in, ATM’den para çeken kızı Emina Jahovic’e uyarıda bulunması ise dikkatlerden kaçmadı.

YENİ PROJE MÜJDESİ

Jahovic, “Bugün Makedonya’ya uçuyorum. Yeni projeler ve albüm var. Marka çalışmalarım devam ediyor. Maşallah çok da güzel gidiyor. Bir sene oldu zor ama güzel gidiyor” dedi.

“BEN BUNLARI SÖYLEMEDİM”

Eski eşi Mustafa Sandal’la aralarındaki nafaka davasıyla ilgili sorular üzerine şarkıcı, “Ben gerçekten bu çıkan haberlerin hiçbirini demedim. İnsanlar çok konuşuyor etrafta ve benimle alakalı bir sürü şeyler yazıyorlar” dedi.

Jahovic, sözlerine; Ben hiçbir şey konuşmuyorum. Evet şu an mahkemeliğiz ve mahkeme karar verecek. Ben artık kimseye bir şey demiyorum” diye devam etti.

“HAKKIMDAKİ HABERLER DOĞRU DEĞİL”

Ünlü şarkıcı, “Son dönemlerde benimle alakalı çıkan haberler doğru değil ve çok da üzülüyorum böyle haberleri görünce. Sadece işimle ve çocuklarımla ilgileniyorum. Ben herkes için iyilik istiyorum” ifadelerini kullandı.

NE OLMUŞTU?

Mustafa Sandal ve Emina Jahovic 2018’de 10 yıllık evliliklerini sonlandırmıştı. Şubat ayında iki aylık nafakasını alamadığı için Mustafa Sandal’ın evine icra memurlarını gönderen Jahovic’in bu hamlesi Sandal’ı kızdırmış ve ünlü şarkıcı da eski eşine her ay ödediği 15 bin TL’lik nafakanın iptali için dava açmıştı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir