Elisabeth Mas: Tuba çok ‘crazy’ biri!

Nişantaşı’ndaki bir hastane çıkışında objektiflere yansıyan Elisabeth Mas Vall, eski eşi Caner Karaloğlu ile bir dönem aşk yaşayan Tuba Ünsal’la aralarındaki davanın sona erdiğini söyledi.

Bir dönem dava süreciyle gündemde olan İspanyol model, “Tuba çok zor biri, o biraz crazy (deli/çılgın). Olaydan sonra birkaç restoran ve partide karşılaştık” dedi.

Elisabeth Mas, “Tuba ile aynı ortamda tesadüfen bulunduk ama tabii ki konuşmuyoruz. ‘Merhaba’mız yok. Zaten arkadaş da değiliz” ifadelerini kulandı.

“BOŞANDIM, DRAMA BİTTİ”

Caner Karaloğlu’ndan boşandığını ve sakin bir hayatı olduğunu söyleyen Mas, “Boşandım ve şimdi sakin bir hayat sürüyorum. Sıkıntı yok, drama bitti” dedi.

Elisabeth Mas, “Hayatımda kimse yok, yalnızım. Çocuğumla ve işimle ilgileniyorum ama yabancı bir erkek arkadaşım olsun istiyorum” şeklinde konuştu.

DAVANIN GEÇMİŞİ

Elisabeth Mas, bir süre önce restoranda Tuba Ünsal ve Caner Karaloğlu ile karşılaştıktan sonra ünlü oyuncu ve iş insanı eski eşinin kendisini darp ettiğini öne sürmüştü.

İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından hazırlanan iddianamede; Tuba Ünsal’ın ‘yaralama’ suçundan bir yıla kadar hapsi isteniyordu. Öte yandan duruşmaya katılmayan oyuncu hakkında ‘zorla getirme’ kararı çıkarılmıştı.

İstanbul 17. Asliye Ceza Mahkemesi’nde görülen karar duruşmasında, müştekinin şikayetinden vazgeçtiği, sanığın da bu durumu kabul ettiğine dair mahkemeye dilekçe sunduğu belirtilmişti. Duruşma savcısı da davanın düşürülmesini talep etmişti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir