Elbet Bir Gün oyuncuları kim, konusu nedir? Elbet Bir Gün dizisi nerede çekiliyor, hangi gün?

FOX ekranlarında Elbet Bir Gün adında yeni dizi izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Dizinin yönetmenliğini Gül Oğuz yürütürken senaryosunu da Yusuf Reha Alp kaleme alıyor. Dizi 7 Kasım’da ilk bölümü ile ekrandaki yerini alıyor.

ELBET BİR GÜN KONUSU

Mutsuz bir evliliği olan Nesime (Şebnem Bozoklu) aşığına kaçarak evi terk eder. Eniştesinin peşine düştüğü ancak hiçbir şeyden haberi olmayan Feride’nin (Sinem Ünsal) de kaçmaktan başka şansı yoktur. O günden sonra yolları ayrılan ve kendilerine çok farklı hayatlar kuran kız kardeşlerin yolları tüm Türkiye’nin gündemine oturan çok acı bir haberle yeniden kesişir. Geride bıraktıkları aileleri feci şekilde katledilmiştir. Üstelik Nesime’nin kocası Cemil (Ömer Genç) onca geçen yıla rağmen hala peşlerini bırakmamıştır. Gizem, (Sinem Ünsal) kendisinin ve ablasının gerçek kimlikleri ortaya çıkmasın diye uğraşırken, kocası Mehmet’in (Burak Yamantürk) de eşinden gizlediği geçmişinden gelen sırları vardır… Bu büyük sırlar evliliklerinin ortasına bomba gibi düşerken aşklarını da sınayacaktır.

ELBET BİR GÜN DİZİ OYUNCULARI

Başrollerini; Sinem Ünsal, Şebnem Bozoklu ve Burak Yamantürk’ün paylaştığı, Muhammet Uzuner, Helin Kandemir, Ömer Genç, Kenan Acar, Yağmur Özbasmacı, Zeynep Kaçar, Ulvi Kahyaoğlu, Osman Karakoç, Talha Karcı ve Değer Soysal Alp gibi deneyimli isimleri de kadrosunda bulunduruyor.

ELBET BİR GÜN NEREDE ÇEKİLİYOR?

Ekranın yeni dizisi Elbet Bir Gün’ün Kapadokya çekimlerinin tamamlanmasının ardından ekip hikayenin asıl mekanı olan İstanbul’da devam edecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir