Eda Ece’nin anlamsız paniği

Eda Ece ve basketbolcu sevgilisi Buğrahan Tuncer, Yeniköy’de objektiflere takıldı. Kapşonunu kapatarak kendini kamufle eden Eda Ece, akabinde yolunu değiştirerek koşar adımlarla kaçması başta sevgilisi Buğrahan Tuncer olmak üzere görenleri şaşırttı.

Gazetecilerin soruları karşısında tek kelime dahi etmeyen Eda Ece’nin aksine Tuncer, mütevazi bir şekilde gazetecilerle merhabaştı.

BUĞRAHAN SEVMEYİNCE SİLDİ

Eda Ece, Euroleague şampiyonu Anadolu Efes’in oyuncusu olan sevgilisi Buğrahan Tuncer’i tebrik etti. Sevgilisiyle büyük bir gurur duyduğunu dile getiren Ece, “Buğra’nın verdiği emeği biliyorum. Avrupa Şampiyonu oldular, bu büyük bir başarı. Çok gurur duydum ve sevindim. Mutlu oldum. İnşallah devamı gelir” dedi.

Sevgilisi ile paylaştığı fotoğrafı daha sonra kaldıran Ece, bunun sorulması üzerine; “Köln’e almadıkları için gidemedim. Bende eski bir resmimizi paylaştım. Çok da güzel de çıkmamışız. Çözünürlüğü falan da kötüydü” dedi.

Güzel oyuncu, sözlerine; “Buğra’da ‘Koya koya bunu mu koydun. Bir süre resmimiz var’ deyince kaldırdım. Çok fazla da resim paylaşmıyoruz. Ayrıldı barıştı magazin haberi oluyoruz. Biz de öyle bir çift değiliz” diye devam etti.

O ÜNLÜLERİ ELEŞTİRDİ Eda Ece, sevgilileriyle sosyal medyadan resim paylaşıp haber yapılan ünlülerin sitemde bulunmalarını eleştirdi. Ece, “Sevgilileriyle resim koyup basın haber yaptı diye kızıyorlar. Sen koyarsan basın da yapar. Hem resim koyayım hem haber yapılmasın olmaz” dedi.

“EVLİLİK KISMET İŞİ”

Buğrahan Tuncer ile evlilik planları olup olmadığı sorulan Eda Ece, şöyle konuştu: Aileme bağlı ve aile kurmayı isteyen bir insanım. Böyle şeyler kısmet. Evlenmek ve çocuk yapmak isteyen biriyim. Buğra ile mi kısmet olur, alnımızda ne yazıyor onu bilmiyorum. Şu an için bir hazırlık yok.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir