Eda Ece: Tiyatroda beni sahneden indiremiyorlardı

Çocukluğundan itibaren tiyatro ile ilgilendiğini anlatan Eda Ede, ailenin en küçüğü olması sebebiyle annesinin kendisini baleden tiyatroya, satrançtan piyanoya kadar pek çok kursa yazdırdığını, en uzun soluklu ve keyifle devam ettiğinin ise tiyatro olduğunu söyledi. Ece, çocukluk yıllarında oynadığı oyunlarda hocalarının bile kendisini sahneden indiremediğini anlattı.

“KİN TUTAN BİR İNSAN DEĞİLİM”
Güzel oyuncu, “İnsanlara ikinci şans verir misin?” sorusuna, “İki, üç, beş, bin. Kin tutan bir insan değilimdir. Küstüğüm insanlarla da barışabilirim. Ölümlü dünya sonuçta” cevabını verdi.

“Sevgilin doğum günün unutsa ne yaparsın?” sorusunu, “Hiçbir şey yapmam” şeklinde cevaplayan Eda Ece, “Ben zaten çok parti insanı da değilim. Doğum günümde insanlara müsait olmadığımı söyleyip, evden dışarı çıkmadığım da olmuştur mesela” ifadelerini kullandı.

“BAZILARI BU EKSENDE YAŞIYORMUŞ”
Program boyunca astrolojiye olan ilgisi de konuşulan oyuncu, “Astroloji konusunda bir ilgim var elbette ama mesela şu an retroda olmamıza rağmen bu programa da gelmemezlik etmedim. Bazıları hayatlarını bu eksende yaşıyormuş, ağzımdan yanlış bir laf çıkar, pot kırarım endişesiyle. Her burcun hem iyisi hem de kötüsü olabiliyor, zaten önemli olan doğum haritası” sözleriyle dikkat çekti.

“KENDİMİZLE DALGA GEÇELİM DEDİK”
‘Yasak Elma’daki performansıyla göz dolduran Ece, dizinin başladığı günden bu zamana kadar geçen süreci ve dizinin dramatik yapısının evrildiği yeri, “İnsanlar bizimle dalga geçeceğine biz önce kendimizle dalga geçelim dedik. Bence bu bir samimiyet de yarattı. Ayrıca şu anda bulunduğu yer ve tür açısından da biricik bir örnek olduğunu düşünüyorum” sözleriyle anlattı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir