Derin Talu aşka geldi

Geçtiğimiz ay Bebek’teki bir mekandan çıkarken görüntülenen Defne Samyeli, kızları Deren ve Derin Talu’nun sosyal medya hesaplarından paylaştığı iddialı pozlarla ilgili açıklama yapmıştı.

“KIRMIZI ÇİZGİLERİMİZİ BİLİYORUZ”

Samyeli, “Derin yeni 18 yaşına girdi. Deren zaten modellik ve oyunculuk yapıyor. ‘Cesur poz’dan kasıt nedir, onu da çok anlamıyorum. Bütün yaşıtları da aynı pozları paylaşıyor” demişti.

Ünlü sunucu, “Kameraların önüne doğdular diye yaşıtlarının yaptığı herhangi bir şeyi, benden miras kalan bir ün dolayısıyla yapmamalarını istemem. Herkesin kendi hayatı var. Kızlarım da başlı başına birer birey” ifadelerini kullanmıştı.

49 yaşındaki güzel, “Çocuklara karşı sorumluluklarımın sınırını biliyorum. Kırmızı çizgilerimizi de karşılıklı biliyoruz. Oralarda kendilerine zarar vermeyecek şeyler yapmadıkları müddetçe ikisi de başımın tacı” şeklinde konuşmuştu.

ÖPÜCÜKLERE BOĞDU

250 binden fazla takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından yayınladığı fotoğraflarla adından söz ettiren Derin Talu, önceki akşam Arnavutköy’de aşka geldi.

18 yaşındaki Talu, sokak ortasında sevgilisiyle öpüşürken objektiflere takıldı. Görüntülendiğini fark eden Derin, mekandan çıkarak, hızlıca uzaklaştı.

CADILAR BAYRAMI POZU

Son dönemde annesi Defne Samyeli ve ablası Deren Talu gibi sık sık magazin gündemine gelen Derin Talu, bir marka için lila renkli mayosuyla objektif karşısına geçmişti.

3 Eylül 2021’de 18 yaşına giren Derin Talu’nun Cadılar Bayramı fotoğrafları, kısa sürede takipçilerinden binlerce beğeni ve çok sayıda yorum almıştı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir