Deniz Seki’nin son hali gündem oldu! Ünlü şarkıcıdan ‘estetik’ açıklaması

Ünlü şarkıcı Deniz Seki önceki akşam Antalya’da verdiği konserindeki sahne tarzıyla sosyal medyayı bir kez daha salladı. Dekolteli bir kıyafet tercih eden Deniz Seki, konserinden fotoğrafları da Instagram hesabından paylaştı.

Konserden sonra ödül törenine katılan Seki, tören öncesi gazetecilerle sohbet etti. Kilo verdiği gözlenen şarkıcının yeni hali hayranlarını bir kez daha şaşırttı.

Verdiği kilolarla bir dönem çok konuşulan ancak şimdilerde yüzündeki şişlikle gündem olan şarkıcı, tv8 ekranlarında yayınlanan ‘2. Sayfa’nıncanlı yayınında yüzündeki şişliğin sebebini açıkladı.

“MİDEMLE İLGİLİ RAHATSIZLIĞIM VAR”

Seki, “Yüzüme bir şey yaptırdığımla ilgili yalan laflar dolaşıyor. Hiçbir şey yaptırmadım. Hatta botoks yaptırmam gerekti ama onu dahi yaptırmadım. Midemle ilgili minik bir rahatsızlığım var onunla uğraşıyorum” dedi.

PHOTOSHOP HATALARIYLA GÜNDEMDE

Yaşadığı zor günler gibi kilolarını da geride bırakan, adeta küllerinden doğan Deniz Seki değişimiyle büyük beğeni topluyor. Fazla kilolarından kurtulan ve 36 bedene kadar düşen şarkıcı Deniz Seki, yeni haliyle sosyal medya hesabından sık sık paylaşımda bulunuyor ve takipçilerinin yakaladığı photoshop hatalarıyla gündeme geliyor.

YENİ FOTOĞRAFINI PAYLAŞTI

871 bin takipçisi bulunan Instagram hesabından yeni bir karesini paylaşan Seki, photoshop’u abartarak yine sosyal medyanın diline düştü.

“Mis gibi deniz havası” mesajıyla çektiği bir selfie’sini paylaşan 50 yaşındaki Seki’ye, takipçilerinden adeta yorum yağdı.

“BU DENİZ SEKİ OLAMAZ”

9 bine yakın beğeni alan şarkıcının fotoğrafına, “Eğer photoshop yoksa çok üzücü, benim çok beğendiğim, sevdiğim Deniz Seki gitmiş yerine estetik faciası gelmiş, çok üzücü çok”, “Vallahi pes Deniz Seki, bu kadar oynamayın fotoğraflarla”, “Deniz seki ile ne alaka, bu o olamaz” gibi 200’den fazla yorum yapıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir