Demet Şener aşka geldi! Yeni sevgilisiyle pozlarını paylaştı

Ocak ayında Cenk Küpeli ile anlaşmalı olarak boşanan Demet Şener, iki ay önce iş insanı Tolga Arman ile aşk yaşamaya başlamıştı. İlişkilerini gözlerden uzak yaşamayı tercih eden ikili, Kapodokya’da tatil yaptı.

Aşka gelen Demet Şener ise sosyal medya hesabından iş insanı sevgilisiyle verdiği pozları ilk kez takipçilerinin beğenisine sundu. Instagram’da 782 bin takipçisi bulunan ünlü isim, romantik pozlarına; “Harika bir tatilin ardından” yazarak kalp emojileri koydu.

TEKTAŞ DETAYI DİKKAT ÇEKTİ

Kapadokya’da balon turu yapmayı ihmal etmeyen ve fotoğraf çektiren ikiliden ünlü mankenin parmağındaki tektaş ise akıllara evlilik teklifi aldığı iddiasını getirdi.

ÜNLÜ İSİMLERDEN YORUM GECİKMEDİ

44 yaşındaki Şener’in paylaşımına; Ebru Şallı, Seda Sayan, Selin Ciğerci, Ebru Akel, Uğurkan Erez ve Yeşim Salkım gibi ünlü isimlerden destek yorumları geldi.

CENK KÜPELİ KARARI ŞAŞIRTTI

Öte yandan kendi markasını kurarak moda dünyasına adım atan Şener, Cenk Küpeli ile ortak olmuştu. Nişantaşı’nda mağaza açan ünlü manken, Küpeli ile ayrılmasına rağmen iş ortaklığına devam etmişti.

Ancak iddialara göre; Küpeli ile 19 ay evli kalan eski modelin devam eden iş ortaklığı, Şener’in yeni sevgilisi Tolga Arman’ı rahatsız etti.

44 yaşındaki güzelle yaz başından beri aşk yaşayan Tolga Arman’ın, Demet Şener’in eski eşi Cenk Küpeli ile bir araya gelmesinden şikayet ettiği öne sürüldü.

“ORTAKLIĞI BİTİRMELİSİN”

Bu rahatsızlığını sevgilisi Demet Şener’e anlatan iş insanı Tolga Arman’ın, “Cenk Küpeli ile ortaklığını bitirmelisin” şeklinde ricada bulunduğu belirtildi.

Sevgilisine hak veren Demet Şener, ani bir kararla ortaklığı bitirdi. Olayın gündem olmasını istemeyen Şener, “İşlerim yolunda gitmediği için tekstil işini tamamen bırakıyorum” açıklamasını yaptı.

MAĞAZAYI BOŞALTTI

Tolga Arman’ın ricasıyla eski eşi ile ortaklığını sonlandırdığı konuşulan Demet Şener, Nişantaşı’ndaki mağazayı boşalttı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir