‘Çocuklar Duymasın’ın ‘Çaycı Hüseyin’i Alparslan Özmol imaj değiştirdi

Uzun yıllar canlandırdığı ‘Çaycı Hüseyin’ karakteriyle şöhreti yakalayan oyuncu Alparslan Özmol, sosyal medya hesabından paylaştığı son fotoğraflarla adından söz ettirdi.

YENİ TARZI ŞAŞIRTTI

Post bıyıkları ve gür saçlarıyla tanınan ünlü isim, hem bıyıklarını kesti hem de saçlarını kazıttı. Yeni tarzını sevenleriyle paylaşan Alpaslan Özmol, takipçilerinden birçok yorum aldı.

“BARİ ALIŞTIRA ALIŞTIRA KESSEYDİN”

Alparslan Özmol’u, alışılmışın dışında imajıyla gören takipçileri ”Abi bari alıştıra alıştıra kesseydin. Tilkiden kurtulan horoz gibi olmuşsun” ve ”Çaycı Hüseyin Espresso Hüseyin olmuş” gibi yorumlarda bulundu.

BABASINI KAYBETTİ

Hakkında sosyal medyada sıkça ‘öldü’ paylaşımları yapılan Alparslan Özmol, geçtiğimiz ay Bursa’nın Gemlik ilçesinde yaşayan 87 yaşındaki babası Coşkun Özmol’u kaybetmişti. Ünlü oyuncu, üzüntüsünü şu sözlerle dile getirmişti:

“ACIM TARİFSİZ”

“Gemlik’te yaşayan babam 21 gündür yoğun bakımda yaşam mücadelesi veriyordu. Nefes darlığı sorunu vardı. Bugün (dün) sabah saat 05.00’da vefat ettiği haberini aldım. Yola çıktım, Gemlik’e gidiyorum. Acım tarifsiz, arayan aramayan acımı paylaşan tüm dostlarıma şükranlarımı sunuyorum. Allah herkesten razı olsun, zor günümde yanımda olduğunuz için teşekkür ediyorum.”

“Adamı hasta etme” repliğinin babasına ait olduğunu dile getiren oyuncu, “Babam arkadaşlarıyla oturur sohbet ederken, ben çocukken yaramazlık yapınca, ‘Adamı hasta etme’ derdi. Bunu senaryoya doğaçlama ekledim” şeklinde konuşmuştu.

“ARTIK PANİK ATAK OLDUM”

Alpaslan Özmol, sosyal medyada öldüğüne dair çıkan haberler için ”Sürekli öldürüyorlar. Artık panik atak oldum. Bir gün gerçekten öleceğim ve kimse inanmayacak. Ailem ve dostlarım üzülüyor. Gençlerimiz mizah yapıyor. Ben de gülüyorum ama tadında olmalı. Mizah ölümle olmaz. Bazen geleneklerimizi kaybettiğimizi düşünüyorum” açıklamasını yapmıştı.

SOSYAL MEDYA HESABI ÇALINDI

Birkaç ay önce de Alparslan Özmol’un sosyal medya hesabı çalınmıştı. 45 yaşındaki ünlü oyuncu, hacker kurbanı olurken soluğu emniyette aldı alarak şikayette bulunmuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir