Cemre Baysel ameliyat oldu! ‘Sanki hissetmiş gibi merak etmişsiniz’

Final yapan ‘Baht Oyunu’ dizisinde Aytaç Şaşmaz ile başrolü paylaşan 22 yaşındaki güzel oyuncu Cemre Baysel, bir operasyon geçirdi. Oyuncu, yaşadığı süreci de takipçileriyle paylaştı.

Sosyal medya hesabından ameliyata girmeden önce çekilmiş fotoğrafını paylaşan 22 yaşındaki oyuncu, şu ifadeleri kullandı:

“BENİ ÇOK MERAK ETMİŞSİNİZ”

“Benim kocaman ailem! Birkaç gün önce bir operasyon geçirdim. Sanki bunu hissetmiş gibi beni çok merak etmişsiniz. Ben iyiyim…”

“Bir yıldır benimle birlikte yaşayan şeyden kurtuldum. Bundan sonrası bol dinlenme. Eski sağlığıma kavuşmak için bir süre evdeyim. Durumumu açıklamayı beni seven sayan insanlara borçluyum. Herkese çok sevgiler.”

Oyuncu, daha sonra dizi çekimlerinde aşk yaşamaya başladığı Aytaç Şaşmaz’ın ameliyat sonrası çektiği bir fotoğrafı da paylaştı.

DİZİ AŞKI GERÇEK OLDU

Öte yandan geçtiğimiz ay ‘Baht Oyunu’ dizisinde başrolleri paylaşan Cemre Baysel ile Aytaç Şaşmaz’dan aşk itirafı gelmişti. Bu itiraf sonrası Cemre Baysel’in beş yıllık ilişkisini bitirdiği, Aytaç Şaşmaz’ın ise menajer sevgilisinden ayrıldığı konuşulmuştu.

Birliktelikleri çok konuşulan ikili, By Ulus steakhouse isimli mekan çıkışı objektiflere yansımıştı. Oyuncu çift, gazetecilerin sorularını yanıtsız bırakıp araçlarına binerek hızla gözlerden kaybolmuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir