Can Bonomo’dan mutlu aile pozu! ‘Krallığım’

‘Kuzey Güney’ dizisiyle şöhreti yakalayan oyuncu Öykü Karayel ile mutlu bir evlilik sürdüren şarkıcı Can Bonomo, nisan ayında oğlu Roman’ı kucağına almış ve ilk kez baba olmanın mutluluğunu yaşamıştı.

Eylül ayında oğlunun yüzünü göstererek kural bozan Bonomo, eşi Öykü Kareyel ve oğlu Roman ile birlikte kamera karşısına geçti. Ailece poz veren ünlü şarkıcı, yeni fotoğraflarını, “Krallığım…” notuyla sosyal medya hesabından yayınladı.

Takipçileri Can Bonomo’nun paylaştığı aile pozuna, “Herkesin birbirinde huzur bulduğu bir fotoğraf” ve “Çok güzelsiniz” şeklinde yorumlar yaptı.

“BONOMO ÇETESİ”

Ünlü isim, geçtiğimiz hafta eşi ve oğluyla bu pozunu, “Bonomo çetesi!” notuyla paylaşmıştı. Takipçileri Can Bonomo’nun gönderisine, “Bu kadar mı babaya benzer ya?” ve “Yine bir ana, bir babayı doğurmuş” şeklinde yorumlar yapmıştı.

Öte yandan Öykü Karayel, aylar önce; Can Bonomo ve oğlu Roman’ın eğlenceli videosunu sosyal medya hesabından yayınlamıştı. Videoda minik bebeğin “Valla yutarım şimdi seni” diyerek, seslenen babasına gülücükler attığı görülmüştü.

“BANA BENZİYOR”

34 yaşındaki şarkıcı, baba olduktan sonraki duygularını anlatmış ve “Çok başka bir duygu… Daha dünyaya geleli doksan gün oldu, beni bıraksan saatlerce onunla ilgili konuşabilirim. Bir de oğlum tıpkı bana benziyor. Annesine de benzeyebilirdi ama benim kopyam gibi kendisi” ifadelerini kullanmıştı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir