Bilge Öztürk 22 yaş küçük sevgilisi Daren Gerede’yi ailesiyle tanıştırdı

Fotoğrafçı Bennu Gerede’nin oğlu Daren Gerede Erkaya (22), avukat Bilge Öztürk (43) ile sürpriz bir birlikteliğe yelken açmıştı. İkili, sosyal medya hesaplarından yaptıkları paylaşımlarla ilişkilerini ilan etmişti.

AİLEYE GİRDİ

Mutlu ilişkileri süren çiftten Öztürk, önceki gün sevgilisini kardeşleri Berna Öztürk ve Belda Öztürk ile tanıştırdı. Aileye giren Daren Gerede Erkaya, sevgilisi ve kardeşleriyle objektiflere poz verdi. O anlar sosyal medyada paylaşıldı.

AŞIKLAR DAVETTE

Çift, daha önce Nişantaşı’ndaki bir mekanda gerçekleşen etkinlikte boy göstermişti. Davete birlikte katılan ikili, kamera karşısına geçmeyi de ihmal etmemişti. Sevgilisi ile mutluluk pozu veren Öztürk, bu fotoğrafı sosyal medya hesabından yayınlamıştı.

ANNEDEN ONAY GELDİ

Erkaya ile mutluluğunu gözler önüne seren Bilge Öztürk, birlikte çekilen fotoğraflarını kalp emojisi ile paylaşmıştı. Sürpriz aşka ilk yorum ise anne Bennu Gerede’den gelmişti.

Birlikteliğe onay verdiğini ifade eden Gerede, “Hayatımda en çok sevdiğim varlıklardan biri oğlum Daren… Çok özel bir ruh, çok özel bir varlık ile tanışıp, olağanüstü bir birliktelik yaşamaları o kadar bana ümit ve ışık veriyor ki! Sizi çok seviyorum ve seni de inanılmaz seviyorum Bilge’ciğim. Çok ve çok…” yorumunu yapmıştı.

Öztürk ise Bennu Gerede’ye, “Canım Bennu! Senin varlığın, her şeyin çok insana ışık ve umut veriyor. Çok sevgi, çok saygı ve iyi ki…” sözleriyle yanıt vermişti.

“ÜÇ AYDIR BİLİKTEYİZ”

Geçtiğimiz gün Nişantaşı’nda görüntülenen Öztürk, kendisinden 22 yaş küçük sevgilisiyle ilişkisi hakkında, “Üç aydır birlikteyiz. Daren Gerede ile birlikteyim, mutluyuz” diye konuşmuştu.

TARKAN İLE AŞK YAŞAMIŞTI

43 yaşındaki Bilge Öztürk, bir dönem Megastar Tarkan ile yaşadığı aşkla gündeme gelmişti. İkilinin yedi yıllık ilişkisi 2008’de sona ermişti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir