Bengü: Zeynep kardeşini öptü, kokladı

Bengü, 2018’de iş insanı Selim Selimoğlu ile nikâh masasına oturmuştu. Ağustos 2019’da kızları Zeynep’i kucağına alan şarkıcı, önceki gün oğlu Selim’i dünyaya getirdi.

Koşuyolu Acıbadem Hastanesi’nde gerçekleşen doğumda 3 kilo 760 gr ağırlığında ve 53 cm boyunda doğan Selim’i kucağına alan Bengü, gazetecilerin sorularını yanıtladı.

“ŞU AN KISKANÇLIK YAPMADI”

Bengü, “Çok kolay bir doğum oldu. Şükürler olsun sağlıklı doğum oldu. Zeynep kardeşini öptü, kokladı. Tam algılayamıyor ama biraz farkında. Şu an bir kıskançlık yapmadı ama sonrasında her çocuk gibi anne babayı paylaşırken yapabilir” dedi.

Ünlü şarkıcı, “Bundan sonrası bizde artık. İkisine de aynı sevgiyi, hatta Zeynep’e biraz daha fazla ilgiyi göstereceğiz” sözleriyle, duygularını dile getirdi.

“EN YAKIN ZAMANDA SAHNELERE DÖNECEĞİM”

Koronavirüs pandemisi sürecinde sektörün durduğu için uzun süredir sahnelerden uzak kalan Bengü, “Pandemiden normalleşmeye geçiş yaptık ama hamileliğim yüzünden sahnelere dönemedim. En yakın zamanda klibimi çekip, döneceğim. Bu süreçte üretmeye devam ettim” ifadelerini kullandı.

Selim Selimoğlu ise “Babalık konusunda Zeynep beni tecrübelendirdi. Zeynep’in de büyüdüğünü fark ettik. Daha minik bir şey elimize gelince, Zeynep abla olmuş” şeklinde konuştu.

MUTLU AİLE FOTOĞRAFI

Bengü, doğum sonrasında hastane odasında bebeğiyle çekilen ilk fotoğraflarını paylaşmıştı. Ünlü şarkıcı, gönderisine, “Oğlum… Ailemize hoş geldin oğlum 01.11.2021” notunu yazmıştı.

42 yaşındaki şarkıcı, eşi, kızı Zeynep ve oğlu Selim ile çekilen mutlu aile pozlarını da Instagram’da yayınlaşmıştı. Çiçeği burnunda anne, paylaşımına, “Dördümüz” mesajını yazmıştı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir