Bade İşçil: Boş verin, para benden çıktı!

Ekranların sevilen yüzü ve dizilerin vazgeçilmez ismi Bade İşçil, bir süre önce hakkında çıkan mal varlığı haberlerine isyan etmiş, tepkisi ile günlerce magazin basının en çok konuşulanları arasında yer almıştı.

İşçil’in Sarıyer’den 4 milyon TL’ye ev alıp, Nişantaşı’ndan taşındığı iddia edildi. Yeni aldığı evinin fiyatı hakkında rakam vermekten kaçınan İşçil, “Çocuğun okuluna yakın olmak istedik. Çok rahattık burada aslında. Şimdi her işimizi arabayla yapıyoruz ya da toplu taşımayı kullanıyorum. Öyle havuzlu villa falan değil. Boşverin ne yapacaksınız para benden çıktı neticede” şeklinde konuştu.

Bade İşçil ayrıca çalıştığı Gaye Sökmen ajanstan ayrıldığını da sözlerine ekleyip, “Zaten bizim anlaşmamız dolmuştu, oradan ayrıldım. Şimdi hem menajer hem iş bakıyorum. Zaten işler beni buluyorsa buluyor zaten. Gönlüme göre bir menajer çıkarsa çalışacağım” dedi.

“TURNAYI GÖZÜNDEN VURMADIK”

Bade İşçil, geçtiğimiz aylarda köpeği Mösyö ile birlikte Nişantaşı’nda görüntülendi. İşçil’in, “Kaç senedir çalışmıyorum, çok şükür kendi yağımda kavruluyorum. Ödemeleri denkleştirerek bir şekilde geçiniyoruz. Biz öyle turnayı gözünden vurmadık, o kadar açılamadık” sözleri dikkat çekti.

ESKİ EŞLE TATİL

Bade İşçil, beş yıl önce boşandığı Malkoç Sualp’le birlikte çocukları Azur için Bodrum Yalıkavak’ta tatile çıkmıştı. İkiliye İşçil’in annesi Kadriye Hanım da eşlik etmişti.

Tatili dönüşü açıklama yapan 38 yaşındaki oyuncu, “Oğlum, eski eşimle tatile devam ediyor. Biz zaten pandemide de eğitim için de bir araya geldik. Neyi paylaşmayacağız? ortak çocuğumuz var” demişti.

İşçil, “Ne olursa olsun çocuğumun babası, onun genini soy adını taşıyor. Zaten o adamı sevmezsem çocuk yapmazdım” ifadelerini kullanmıştı.

Bade İşçil, “Biz zamanında anlaşamadık ve ayrıldık. Anne ve babayız ne kadar ayrı olabiliriz ki? ‘Maşallah’ diyeyim, birbirimizi çocuk için idare ediyoruz” şeklinde konuşmuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir